Kanal V
OrangeFest'in maskotu Porti aranızda

OrangeFest'in maskotu Porti aranızda

Finike Belediyesi tarafından ilki geçen yıl düzenlenen Uluslararası Portakal Festivali, 'OrangeFest' için geri sayım başlarken, festivalin maskotu 'Porti' de sokaklara çıktı.

Dünya'nın en sulu ve kaliteli portakalları arasında yer alan Finike Portakalı'nın tanıtımına katkı koymak için bu yıl ikincisi Finike belediyesi tarafından düzenelen Ulusararası Portakal Festivali OrangeFest2017, 28 Haziran -7 Temmuz tarihleri arasında yapılıyor.

OrangeFest 2017'nin hazırlıkları hızla devam ederken, festivalin simgesi olan sevimli maskotu Porti de sokağa çıktı. Birbirinden farklı eğlenceli etkinliklerin yapılacağı festivalde, tonlarca portakaldan sokak heykelleri de yapılacak.

Sokağa çıkan sevimli maskot Porti, OrangeFest 2017'nin tanıtımına başladı. Finike sokaklarından fotoğraflar paylaşan, belediye başkanına festival hazırlıklarında destek olan Porti'yi twitter ve diğer sosyal medya hesaplarından an be an takip etmek mümkün.

Porti, festival kapsamında yer alan 6 konseri, konserde yaşananları da, sanatçılarla sohbetleri de takipçileri ile paylaşacak.


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.