Kanal V
2017 Bitiminde Gişe Rekoru Kırması Beklenen Filmler!

2017 Bitiminde Gişe Rekoru Kırması Beklenen Filmler!

2017'nin sonlarına geldiğimiz bu günlerde gişe rekorları kırması beklenen 5+1 filmler netleşti gibi.

2017’nin sonlarına doğru adım adım ilerliyoruz. Sonbaharın ortalarına geldiğimiz bu günlerde havalar soğudu ve herkes sinemalar gibi sıcak alanlara akın etmeye başladı. Sinema salonlarının en yoğun döneminde bizleri bekleyen filmleri sizler için derledik. 2017 bitmeden çıkmasını beklediğimiz filmlere aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Thor: Ragnarok (Çıkış Tarihi 27 Ekim 2017)

Thor: Ragnarok ile ilgili görsel sonucu

Marvel’ın bu sene en çok beklenen filmleri arasında yer alan yeni Thor filmi, yayınlanan fragmanlarına göre aşırı cezbedici bir şekilde geliyor. Hulk’ın hikayesini de göreceğimiz filmde, Asgard’da yaşanacak bir savaş bizleri bekliyor.

Testere: Jigsaw Efsanesi (Çıkış Tarihi: 3 Kasım 2017)

Testere: Jigsaw Efsanesi ile ilgili görsel sonucu

Dünyanın en ünlü korku filmleri arasında gösterilen Testere’nin yeni filmi çok yakında karşımıza çıkıyor. Korku filmlerini sevenlerin asla kaçırmayacağı bir film olacaktır.

Justice League (Çıkış Tarihi: 17 Kasım 2017)

Justice League ile ilgili görsel sonucu

DC’nin kahramanları bir araya getirdiği Justice League’de çok yakında karşımıza çıkacak filmler arasında yer alıyor. Superman’den Batman’e kadar pek çok karakteri göreceğimiz film, DC’nin bunca yıldan beri yaptığı en iddialı yapım olarak dikkat çekiyor.

Star Wars: The Last Jedi (Çıkış Tarihi: 15 Aralık 2017)

Star Wars: The Last Jedi ile ilgili görsel sonucu

Star Wars’un orijinal senaryosu üzerinden devam eden modern serinin ikinci filmi olacak The Last Jedi, bu sıralar en çok beklenen filmler arasında yer alıyor. Luke Skywalker’ı bir kez daha göreceğimiz filmin konusu çok merak ediliyor.

Jumanji 2: Welcome to Jungle (Çıkış Tarihi: 29 Aralık 2017)

Jumanji 2: Welcome to Jungle ile ilgili görsel sonucu

Robin Williams’ın yer aldığı efsane filmin ardından Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black gibi isimlerle yeniden hayata geçirilen film, senenin sonunda karşımıza çıkacak. Bu sefer oyunun içindeki ormana girecek kahramanlarımız, son derece eğlenceli bir maceraya atlayacaklar.

Bonus Film: Arif v 216 (Çıkış Tarihi: 5 Ocak 2018)

Arif v 216 ile ilgili görsel sonucu

Türk sinemasının en başarılı filmleri arasında gösterilen G.O.R.A ve A.R.O.G’un ardından serinin 3. filmi olarak karşımıza çıkacak Arif v 216, 2018’in ilk haftasında bizleri güldürmek için geliyor.

 

WebteknoSinema tarihimizin altın çağı olarak da hep bir gülümsemeyle hatırladığımız ve her karşılaştığımızda sıkılmadan tekrar tekrar izlediğimiz Yeşilçam filmlerinde…

ABD’nin polis teşkilatı FBI (Federal Soruşturma Bürosu) seri katillerin ve psikopatların doğum tarihlerini yayınladı. Analiz ederek en çok suç…

Ajans Press’in Box Office’ten derlediği verilere göre, 1989 yılından bugüne Türk sinemasında türlere göre en çok izlenen filminde liderliği…

İyi bir vücut yapısı için istenilen en başlıca özelliklerinden birisi uzun boydur şüphesiz. Boyumuz genellikle ergenlik çağlarımızda bir sıçrama…

Belkide farkında değilsiniz ancak el ele tutuşma şekliniz ilişkiniz hakkında birçok şeyi ve nasıl bir çift olduğunuzu söylüyor.

Yılın en iyi vahşi doğa fotoğrafçıları belli oldu. İşte bu fotoğrafçılara bu ödülü kazandıran fotoğraf...

BU YIL 54’ÜNCÜSÜ DÜZENLENEN ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ, YERLİ VE YABANCI SANATÇILARIN KIRMIZI HALIDAN GEÇİŞİYLE BAŞLADI. AÇILIŞ GALASINDA, ONUR…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.