Kanal V
Köyü Korku Sardı

Köyü Korku Sardı

3 kişinin hayatını kaybettiği köyde, köylüleri korku sardı.


Hayatını kaybeden Cemal Coşkun’un amcasının oğlu ve aynı zamanda kendisi de altı ahır iki katlı toprak evde kalan 9 çocuk babası Naci Coşkun, geceleri evlerinin üzerine çökeceği kuşkusuna kapılarak uyuyamaz hale geldiklerini söyledi. Çok tedirgin olduklarını aktaran Coşkun, "Birkaç gün önce amcamın oğlu Cemal Coşkun’un toprak olan evinin çökmesi sonucu iki çocuğuyla birlikte hayatını kaybetti. O günden sonra biz de korkudan uyuyamıyoruz. Çocuklarım evin çökmesinden korkuyor. Bizim evimiz de toprak ev olduğu için daha önce bir kısmı çökmek tehlikesi geçirdi. Onardık, ancak evde çatlaklıklar var" diye konuştu.
Koruculuk maaşıyla 11 nüfusu geçindiğini aktaran Coşkun; ancak maaşın yetmediğini, imkanı kısıtlı olduğundan yeni bir ev yapamadığını, gidecek başka bir yeri de olmadığından hayırseverlere destek çağrısında bulundu.
İki odalı evin üst katına, demirden yaptırılan merdivenle çıkılıyor. Geçen yıl evde birkaç santim kayma olduğu belirtildi.4 kişinin hayatını kaybettiği 11 kişinin de yaralandığı kazaya makas atarak sebep olduğu iddia edilen aracın sürücüsü 122 promil…

İntihar saldırısı düzenlediğinden şüphelenilen şahsın 12 kişinin hayatını kaybetmesine yol açtığı belirtildi.

Hırsızı bulana ya da ihbar edene 50 bin TL ödül verileceği açıklandı.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde köpekten kaçmaya çalışırken otomobilin çarptığı çocuk yaralandı.


HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: İHA

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.