Vali Ersin Yazıcı Basın Mensupları İle Bir araya Geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA VALİSİ ERSİN YAZICI ANTALYA BASINI İLE AKRA BARUT OTELDE DÜZENLENEN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ. ANTALYA VALİLİĞİ GÖREVİNİN 52. GÜNÜNDE 4'NCÜ KUVVET DEDİĞİ BASIN İLE BULUŞAN VALİ ERSİN YAZICI, TURİZM KENTİ ANTALYA'DA SON KORONAVİRÜS TABLOSUNU ORTAYA KOYARAK , TATİL YAPMAYA GELEN TURİST RAKKAMLARINI VERDİ. ANTALYA GELEN TURİST SAYISININ PİK YAPTIĞINI AÇIKLAYAN YAZICI 34 BİN 996 BİN TURİSTİN KENTE GİRİŞ YAPTIĞINI SÖYLEDİ.

52 gün önce Antalya Valiliği görevine getirilen  Ersin Yazıcı, kahvaltıda basın mensupları ile biraraya geldi. Kurum ve kuruluşların temsilcilerinin yer aldığı toplantıda 4. kuvvet dediği basın mensuplarını tanımak ve kentin gelişim için ortak adımlar atmak noktasında buluşan Vali Yazıcı, koronavirüs tablosunu da açıkladı.

 

Vali Yazıcı kente gelen turist rakkamlarının yüzleri güldürdüğünü de belirterek 34  bin 996 turistin gelerek pik sayısına ulaşıldığını kaydetti.

 

Vali Yazıcı Almanyanın gelen vatandaşları için PCR testi yapılması konusundaki tavrının ileride diğer ülkeler tarafından da sergilenebileceğini ifade ederek pcr testlerinin günde 12 bine çıkartılması yönünde çalışma yaptıklarını söyledi.

Anahtar Kelimeler:
Vali Arslantaş tedbirleri incelediÖnceki Haber

Vali Arslantaş tedbirleri inceledi

Yeşildere Mahallesinde Film Gibi OperasyonSonraki Haber

Yeşildere Mahallesinde Film Gibi Operasy...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!