Turunç Masa'dan Muratpaşa'ya Asfalt Sözü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MURATPAŞA MAHALLE SAKİNLERİ TURUNÇ MASA'YI ARAYARAK MAHALLENİN SOKAKLARININ ASFALTLANMASINI İSTEDİ VE TURUNÇ MASADAN 24 KASIM İÇİN SÖZ ALDI. TURUNÇ MASA'NIN SÖZ VERDİĞİ TARİHTE DE EKİPLER HAREKETE GEÇEREK ASFALT ÇALIŞMALARINA BAŞLADI. MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL'DA 572 SOKAK’TA BAŞLAYAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.
Sanax İnşaat

Antalya’nın 510 bini aşkı nüfusunun yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları, iş ve alışveriş merkezleriyle gündelik yaşamın merkezi olan Muratpaşa’da, Muratpaşa Belediyesi’nin cadde ve sokak yenileme çalışmaları devam ediyor.

 

Hafta sonu Gebizli Mahallesi’ni asfaltlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 13 bine yaklaşan nüfusuyla ilçeyle aynı adı taşıyan Muratpaşa Mahallesi’nde çalışmalara başladı. Mahallenin tüm cadde ve sokaklarını yenilemeyi hedefleyen Muratpaşa Belediyesi, 9 bin 586 metrelik yolu yapım programına aldı.

 

Turunç Masa'nın verdiği söz verdiği tarihte çalışmalar başladı ve Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'da 572 Sokak’ta başlayan çalışmaları yerinde inceledi. Toplam 12 bin 338 metre yol ağı bulunan mahallede, geçmiş yıllarda yapılan çalışmalarda 2 bin 752 metrelik yol yenilenmişti.

 

 

Muratpaşa İlçesi'nde yüzde 90’lık bölümünde doğalgaz altyapı çalışmaları, ardından da asfaltlama çalışmaları belediye ekipleri tarafından tamamlandı

 

Caretta Caretta Zıpkınla VurulduÖnceki Haber

Caretta Caretta Zıpkınla Vuruldu

Artık Dolu Felaketi YaşanmayacakSonraki Haber

Artık Dolu Felaketi Yaşanmayacak

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!