Televizyon İşverenler Sendikası İlk Genel Kurul Toplantısını Ankara'da Yaptı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TÜRKİYE'NİN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNDE FAALİYET YÜRÜTEN 12 TELEVİZYON KANALININ BİRARAYA GELEREK KURDUĞU VE KANAL V YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET OKAN KAYA'NIN BAŞKANLIĞINI ÜSTLENDİĞİ 'TVSEN' İLK YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI ANKARA'DA GERÇEKLEŞTİRDİ.

Türkiyenin farklı illerinde yayın yapan 12 televizyon kanalının sahibi ve yöneticileri tarafından kurulan TVSEN Sendikası ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Uyduda yayın yapan televizyonların sorunlarına çözüm bulmak ve yıllardır yayıncılık sektörünün önüne çekilen setleri ortadan kaldırmak amacı ile olarak faaliyete geçirilen TVSEN ilk yönetim kurulu toplantısını Başkent Ankara'da yaptı.

 

Genel Kurulda bir konuşma yapan  SENDİKA BAŞKANI ve KANAL V Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okan Kaya, gelen üyelik talepleri ile sorumluluklarının daha da artığını kaydederek, bu bilinçle ve motivasyonla başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

 

Sektöreki tek örgütün TVSEN SENDİKASININ olmadığını da konuşmasında sözlerine ekleyen Başkan Kaya, yayıncılık sektörünü uzun yıllardır temsil eden eski yapılarının Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı ziyaretlerinin raporlarında sorunların çözümüne ilişkin somut adımların atılmadığına da dikkat çekti

 

 

TVSEN Başkanı Mehmet Okan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri  genel kurul toplantılarının ardından Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlunu ziyaret ederek sendika hakkında  bakan Çavuşoğluna bilgi verdi. Bakan Çavuşoğluna televizyon sektörü ve sorunları hakkında bilgi aktaran TVSEN Başkanı Kaya,  bu sorunların çözümü konusunda destek istedi.

''İyilik Melekleri'' Çocuklarin Yüzünü GüldürüyorÖnceki Haber

''İyilik Melekleri'' Çocuklarin Yüzünü G...

Isparta’da Gül Çiçeği Taban Fiyatı AçıklandıSonraki Haber

Isparta’da Gül Çiçeği Taban Fiyatı Açıkl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!