Şüpheli Mezar Polisi Alarma Geçirdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA’DA ÇİN ASLANI CİNSİ KÖPEĞİNİ UYUTTUKTAN SONRA ORMANLIK ALANA GÖMEN VATANDAŞ POLİSİ ALARMA GEÇİRDİ. BÖLGEDE HAYVAN OTLATAN BESİCİNİN TOPRAĞA BİR ŞEY GÖMÜLDÜĞÜNÜ FARK ETMESİYLE ORTAYA ÇIKAN OLAYDA, MEZARLIK EKİPLERİNCE 2 METRE DERİNLİĞİNDE KAZILAN ÇUKURDAN ÜZERİNE KİREÇ DÖKÜLMÜŞ KÖPEK LEŞİ ÇIKTI.

Hastalanan köpeğini uyutarak, gömdü, polisi alarma geçirdi.

Olay, Konyaaltı ilçesine bağlı Molla Yusuf Mahallesi’ndeki ormanlık alanda saat 10.30 sıralarında meydana geldi. Ormanlık alanda devamlı hayvanlarını otlatan bir besici, toprağın daha önceden kazılıp tekrar kapatıldığını fark ederek durumu polise bildirdi.

 

İhbarla olay yerine çok sayıda polis, olay yeri inceleme ekipleri ve Büyükşehir Belediyesine bağlı mezarlık ekipleri sevk edildi. Mezarlık ekipleri belirtilen bölgeyi kazarken, polis olaya ilişkin inceleme başlattı.

 

KEPÇE OPERATÖRÜ OLAYI ANLATTI

Polisin yaptığı çalışmalarda, alanın yaklaşık 15 gün önce bir hafriyat şirketine ait kepçeyle kazıldığı tespit edildi. Bölgeye çağrılan şirket yetkilisi ve kepçe operatörünün ifadesi alındı.

 

Yaklaşık 2 metre kazılan alanda üzeri kireçle kapatılmış köpek leşi bulundu. Köpek, kepçeyle birlikte bulunduğu alandan çıkartıldı.

 

İZİN ALMADAN KÖPEĞİ GÖMMÜŞ

Bu sırada şirket yetkilisi de köpeğin sahibi olan Fırat Kartal’ı çağırdı. Olay yerine gelen Kartal, olayın iç yüzünü açıkladı.
Köpek, belediye ekiplerince hayvan mezarlığına götürülürken, Kartal ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Zehir Taciri Operasyonla YakalandıÖnceki Haber

Zehir Taciri Operasyonla Yakalandı

Pandemi Tedbirleri SıklaştırıldıSonraki Haber

Pandemi Tedbirleri Sıklaştırıldı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!