Siteyi Uyuşturucu Ve Fuhuş Merkezi Haline Getirdiler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
YEŞİLDERE VE GEBİZLİ MAHALLELERİNİN SINIRINDA YER ALAN VE ATIL DURUMDA BULUNAN SİTENİN İÇİNİ MESKEN TUTAN UYUŞTURUCU KULLANICILARI VE FUHUŞ YAPANLAR ÇEVREDE OTURAN VATANDAŞLARI BIKTIRDI. ÜÇ BLOKTAN OLUŞAN SİTENİN KAPILARINI KIRARAK BLOK İÇLERİNİ FUHUŞ YUVASI VE UYUŞTURUCU BATAĞINA ÇEVİREN BAĞIMLILAR POLİSİN TÜM ÖNLEMLERİNE RAĞMEN YİNE DURMUYOR.İŞTE BÖLGEDE DEVRİYE GEZEN YUNUSLARIN BLOK İÇİNE YAPTIĞI BASKINDAN DETAYLAR VE ÇEVRE SAKİNLERİNİN İSYANI
Sanax İnşaat

ntalya'nın uyuşturucu ticareti ile anılan  Yeşildere Mahallesi ve Gebizli Mahallesinin kesişiminde bulunan işte bu üç bloktan oluşan site, fuhuş yuvası ve uyuşturucu ticarethanesi haline geldi.

 

Bağımlıların uyuşturucu almak kadınların ise fuhuş yapmak için kullandığı blokların içinde yaşananlar ise işte KANAL V kameralarına bu şekilde yansıdı. Polis üç bloktan oluşan site içine girerek uyuşturucu kullanarak fuhuş yapan çiftti bu şekilde yakaladı. 

 

Adeta toplanma mekanı haline gelen sitenin çevresinde güvenlik önlemi alan polisleri atlatan bağımlılar zaman zaman binanın demirbaşlarını çalarak satıyor ve uyuşturucu alıyor. 

 

Gece uyuşturucu ve fuhuş trafiği ise daha da artıyor.Çevrede oturan vatandaşlar ise yaşanan tüm bu uyuşturucu ve fuhuş olaylarından oldukça rahatsız. Çocuklarını alarak rahatça dışarı çıkamadıklarını ifade eden çevre sakinleri yetkililerde bu sitenin bir an önce yüksek bariyerlerle kapatılmasını istiyor. 

Tübeküloz Hastalığında Erken Teşhis ÖnemliÖnceki Haber

Tübeküloz Hastalığında Erken Teşhis Önem...

Ceketiyle Başını Kapatıp Elektrikli Bisikleti ÇaldılarSonraki Haber

Ceketiyle Başını Kapatıp Elektrikli Bisi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!