Sinemalar Hizmet Vermeye Başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KORONAVİRÜS SALGINININ HAYATIMIZA GİRMESİ İLE BİRLİKTE BİR ÇOK SOSYAL AKTİVİTE BİR SÜRELİĞİNE ORTADAN KALKTI. SİNEMAYA GİTMEK VE VİZYON FİLMLERİNİ İZLEMEK İSE COVİD-19 ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA BİR SÜRE RAFA KALKMIŞTI. ŞİMDİ SİNEMALAR KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİYLE BİRLİKTE YİNE SALONLARINI SİNEMASEVERLERE AÇTI. VATANDAŞLAR BAŞTA BİRAZ TEDİRGİN OLSA DA, ALINAN TEDBİRLER VE UYULAN KURALLAR EŞLİĞİNDE YENİDEN SİNEMAYA GİTMENİN VE AZ DA OLSA NORMALLEŞEBİLMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR.

Covid-19 pandemisi nedeniyle kapılarını kapatmak zorunda kalan sinema salonları yeniden kapılarını açtı

 

Sinema keyfi işte koronavirüs salgınından önce böyle yaşanıyordu. Vizyon filmlerini takip ederek  beyaz perdenin büyüsüne kapılmak isteyen vatandaşların adresi olan sinemalar Koronavirüs ile birlikte sessizliğe bürünmüştü. Şimdi sinemalar sosyal mesafe kurallarına uygun bilet gişeleri ve fuayeleri, sinema salonuna girerken ateşlerin ölçülmesi ve maske kuralları ile birlikte yine faaliyette.

 

 

Covit-19 nedeni ile  açılan sinemalara vatandaşların gelmekte önce tedirgin olduğunu da aktaran Testecili, alınan önlemler ve güvenlik nedeni ile vatandaşların artık gönül rahatlığıyla sinemaya geldiğini söyledi.

Kamyonet Kasasında Yangın ÇıktıÖnceki Haber

Kamyonet Kasasında Yangın Çıktı

Antalya Limanı 8 Yıllığına Katarlılara KiralandıSonraki Haber

Antalya Limanı 8 Yıllığına Katarlılara K...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!