Polis kaçakcılara göz açtırmıyor!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
YAPTIĞI OPERASYONLARLA UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE VURAN ANTALYA POLİSİ, KAÇAKÇILARA DA DARBE ÜSTÜNE DARBE VURUYOR. EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KEPEZ'DE SİGARA VE SAHTE ALKOL KAÇAKÇILIĞI YAPAN ŞAHISLAR OPERASYON YAPTI. OPERASYONDA ÇOK MİKTARDA SAHTE ALKOL VE KAÇAK SİGARAYA EL KONULURKEN 3 ŞAHISTA GÖZALTINA ALINDI.
Kaptan İlaçlama

Antalya polisi Kepez ilçesinde bir depoda alkol imalatı yapıldığı ihbarını aldı ve harekete geçti. Gerçekleştirilen takip ve operasyon sonucunda 1 ton sahte alkol, 1 adet yer üstü plastik tank, 5 litrelik bidonlar içerisinde ambalajlanmış halde 215 litre sahte alkol, çok sayıda boş ambalaj kolileri ve bidonlar ek koydu.

 

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen bir diğer operasyon ise yine Kepez'de başka bir adrese oldu. Bir depo ve bir araçta gümrük kaçağı sigara ürünlerinin depolandığı ve buradan piyasaya dağıtımın yapılacağı ihbarını alan ekipler, adreste yaptıkları aramalarda 1 Milyon 190 Bin  adet değişik markalarda gümrük kaçağı boş makaron ele geçirdi.


Her iki olayda ele geçirilen kaçak malzemelerin toplam piyasa değerinin 200 bin TL. Olduğu belirtilirken operasyonlarda  yakalanan 3 şahıs hakkında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet suçundan adli işlemler yapıldığı açıklandı.

 

Anahtar Kelimeler:
Cezaevinden çıktı damda ölü bulunduÖnceki Haber

Cezaevinden çıktı damda ölü bulundu

Kaza kurbanları toprağa verildiSonraki Haber

Kaza kurbanları toprağa verildi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!