Orman Yangınında Hortum Felaketi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA'NIN SERİK İLÇESİ'NDE ÇIKAN ORMAN YANGINI SIRASINDA BİRANDA HORTUM OLUŞTU VE ORMAN GÖREVLİLERİ, HORTUMLA BİRLİKTE ALEVLERİN ORTASINDA KALDI. YAŞANAN O KORKU DOLU ANLARI FELAKETİ YAŞAYAN ORMANCILAR ANLATTI.

ANTALYA'nın Serik ilçesinde çıkan orman yangını sırasında aniden ortaya çıkan hortum söndürme ekiplerine zor anlar yaşattı. Yangının hortum sebebiyle bir anda yön değiştirmesi üzerine panikle bölgeden uzaklaşmaya çalışan görevlilerin korku dolu anları kameralar tarafından kaydedildi.

 

Biranda alevlerle karşı karşıya kalan görevlilerden 10 yıllık yangın söndürmle görevlisi Akif Güneş, o anları anlattı. Ölümle burun buruna geldikleri o anları bu şekilde atlatan Güneş, felaket bölgesinden çalılara tutunarak kurtuldu.

Felaketi yaşayanlardan birisi de Şaban Özkan'dı. Daha öncede ufak tefek bu tip olaylar yaşayan orman işçileri, son yaşadıkları felaketten kurtulmalarını şans olarak değerlendiriyor.

 

Karadan ekipler, havadan helikopter ile yapılan müdahale ile söndürülen yangında can kaybı yaşanmadı ama yine onlarca ağaç küle dönerken, doğal yaşam da büyük zarar gördü.

Anahtar Kelimeler:
3 Metrelik Çukura Atıp Cinsel Saldırıda BulunduÖnceki Haber

3 Metrelik Çukura Atıp Cinsel Saldırıda...

Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Yunan'a tarihi ayar!Sonraki Haber

Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nda...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!