Noter huzurunda işçi alımı yapıldı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TÜRKİYE İŞ KURUMU RESMİ İNTERNET SİTESİNDEN BİRİMLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 85 İŞÇİ ALIMI YAPACAĞINI DUYURAN KEPEZ BELEDİYESİ, PERSONEL ALIMINI NOTER HUZURUNDA GERÇEKLEŞTİRDİ. BELEDİYENİN WEB SİTESİNDEN DE CANLI OLARAK YAYIMLANAN KURA SONUCUNDA, 60 KADROLU VE 23 MEVSİMLİK OLMAK ÜZERE 83 İŞÇİ ALIMI YAPILDI.
Kaptan İlaçlama

Kepez Belediyesi, ihalelerden sonra, personel alımlarını da şeffaflık ilkesi doğrultusunda gerçekleştiriyor. Türkiye İş Kurumu Resmi internet sitesinde ilana çıkmak suretiyle işçi alacağını duyuran Kepez Belediyesi, alınacak personelleri de noter huzurunda belirledi.

 

Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde 18. Noter huzurunda düzenlenen kura ile Kepez Belediyesi’ne 60 kadrolu ve 23 mevsimlik olmak üzere toplamda 83 işçi alımı yapıldı. Kura çekimine atama şartlarına uyan 156 aday katıldı. Adaylar arasından yapılan kura ile 23 mevsimlik işçi, 40 sürekli işçi, 15 ağır vasıta şoförü, 1 veterinerlik servis şoförü, 2 ambulans şoförü, 1 oto elektrik ustası, 1 torna ustası alındı.

 

Ancak, 25 kişi alınacak mevsimlik işçi kadrosuna 23 kişi müracaat edince başvuruda bulunanların hepsi noter huzurunda kuraya tabi tutulmadan işe alındı. Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay, Kepez AŞ. Müdürü Hakan Polat, Kepez Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Faruk Umut'unda katıldığı kura çekemi  web sitesi üzerinden de canlı olarak yayımlandı.

Anahtar Kelimeler:
“Esnafa sahip çık”kampanyasına destek verdilerÖnceki Haber

“Esnafa sahip çık”kampanyasına destek ve...

Lösev'den ihtiyaç sahiplerine yardımSonraki Haber

Lösev'den ihtiyaç sahiplerine yardım

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!