Müzeler Açıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
PANDEMİ NEDENİ İLE BİR SÜRE KAPALI KALAN MÜZELER YENİDEN HİZMETE AÇILDI. PANDEMİ NEDENİ İLE SOSYAL ETKİNLERDEN UZAKLAŞAN VATANDAŞLAR İÇİN KAPILARINI AÇAN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OYUNCAK MÜZESİ VE DENİZ BİYOLOJİ MÜZESİ ÜCRETSİZ OLARAK KORONAVİRÜS KURALLARI KAPSAMINDA ZİYARETCİLERİNİ KABUL EDİLİYOR. BİRBİRİNDEN RENKLİ OYUNCAKLAR VE DENİZ CANLILARIN BULUNDUĞU MÜZELER VAKİT GEÇİRMEK VE KÜLTÜREL ETKİNLİK YAPMAK İSTEYENLER İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN...
Sanax İnşaat

Antalya Büyükşehir Belediye’sine bağlı Deniz Biyoloji Müzesi, Oyuncak Müzesi, Evrenseki Yörük Müzesi, Karatay Medresesi, 15 Şubat Pazartesi gününden hizmet vermeye başladı.

Farklı zamanlara ait birbirinden renkli ve güzel oyuncakların yer aldığı müze artık evde oturmaktan sıkılan ve çocukları ile kaliteli zaman geçirmek isteyen aileler için biçilmiş bir kaftan özelliğini taşıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Müze Müdürü Saliha Özdemir İpek COVİD-19 kuralları çerçevesinde en fazla 8 kişilik gruplar haline ziayetçi kabulü yaptıklarını söyledi.

Deniz canlıların sergilendiği ve meraklılarının pandemi öncesinde kapısında kuyruklar oluşturduğu Antalya Deniz Biyolojisi Müzesi'de şimdiden yerli ziyaretçileri kabul etmeye başladı.

Antalya Deniz Biyolojisi Müzesi  Esin Çolak, batık gemi şeklinde yapılan müzeye en az beş kişinin aynı alınabildiğini kaydederek pandemi kuralları çercevesinde tüm Antalya'lıları beklediklerini söyledi.

 

Anahtar Kelimeler:
Kafe Ve Restaurantlar Gün SayıyorÖnceki Haber

Kafe Ve Restaurantlar Gün Sayıyor

Antalya-Mersin karayolunda devrilen tırın dorsesi yolu trafiğe kapattıSonraki Haber

Antalya-Mersin karayolunda devrilen tırı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!