Korona virüs denetimi bin 500 polisin katılımıyla başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU'NUN SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN YAPTIĞI "YARIN, TÜM TÜRKİYE'DE SALGIN İLE İLGİLİ BUGÜNE KADAR YAPTIĞIMIZ EN YOĞUN DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ" AÇIKLAMASININ ARDINDAN ANTALYA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KENT GENELİNDE DENETİM BAŞLATTI. DENETİME BİN 500 POLİS KATILDI.

İçişleri bakanı Süleyman Soylu'nun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı "Yarın, tüm Türkiye'de salgın ile ilgili bugüne kadar yaptığımız en yoğun denetimi gerçekleştireceğiz" açıklamasının ardından Antalya emniyeti harekete geçti.

 

 

İl ve ilçelerde toplam bin 500 polisin katıldığı denetimlerde akşam saatlerinde umuma açık olan yerler kontrol edildi.

 


Antalya il ve ilçelerinde korona virüs tedbirleri kapsamında umuma açık yerler denetlendi. Polis ekipleri işletmeleri kontrol ederek tedbirlere uyulup uyulmadığını inceledi. Denetime 500'ü kent merkezinde olmak üzere 19 ilçe ile birlikte toplam bin 500 personel katıldı.

 

 

İşletmelerde sosyal mesafe, maske, temas kuracak oyunlarının bulunup bulunmadığı kontrol edilirken tedbirlere uymayanlar kişi ve işletmelere Hıfzıssıhha kanunda belirtilen hükümler gereği cezai işlemler uygulandı.

 

Anahtar Kelimeler:
Antalya'nın her noktasında denetim yapıldıÖnceki Haber

Antalya'nın her noktasında denetim yapıl...

Caretta caretta yavruları denizle buluştuSonraki Haber

Caretta caretta yavruları denizle buluşt...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!