Kepez'de İndirimli Alişveriş Günleri

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KEPEZ BELEDİYESİ'NİN ANTALYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ'YLE DÜZENLEDİĞİ ‘İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ GÜNLERİ', VATANDAŞLARIN YOĞUN İLGİSİYLE DEVAM EDİYOR. GEÇEN HAFTA AYAKKABI VE ÇANTALARIN SATIŞA SUNULDUĞU TEZGAHLARDA BU HAFTA KİTAP VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ OLACAK. ANTALYALILARI İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ GÜNLERİNE BEKLEDİKLERİNİ BELİRTEN KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, ALIŞVERİŞYE GELECEK VATANDAŞLARI MASKE, HİJYEN VE SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYMALARI KONUSUNDA UYARDI.

Defterden kitaba, kalemlikten silgiye kadar her türlü kırtasiye ürünü indirimli bir şekilde satışa sunulacak. Tüketici doya doya alışveriş yapacak.

 

Kepez Belediyesi'nin Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'yle düzenlediği ‘İndirimli Alışveriş Günleri' vatandaşın yoğun ilgisiyle devam ediyor. Kepez Kent Meydanı'nda düzenlenen alışveriş günlerinde bu hafta kitap ve kırtasiye malzemeleri satışa sunulacak.

 

Alışveriş günleri pandemi kuralları çerçevesinde gerekli tedbirler alınarak gerçekleştiriliyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, alışveriş için alana gelecek olanları dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Anahtar Kelimeler:
Muhittin Böcek'in Sağlık Durumu Nasıl? Kulislerde Konuşulan Pes Dedirtti!Önceki Haber

Muhittin Böcek'in Sağlık Durumu Nasıl? K...

Altın Portakal Sinema Okulu Başvuruları BaşladıSonraki Haber

Altın Portakal Sinema Okulu Başvuruları...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!