İlk Teneffüste Öğrencilerin Meyvesi Büyükşehir’den

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İlk Teneffüste Öğrencilerin Meyvesi Büyükşehir’den
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK’İN, OKULLARIN AÇILDIĞI İLK GÜN İÇİN ÇOCUKLARA VERDİĞİ MEYVE SÖZÜ YERİNE GETİRİLDİ. ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLAYAN OKUL ÖNCESİ VE İLKOKUL 1. SINIF ÖĞRENCİLERİNE MEYVE İKRAM ETTİ.

Mart ayında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un “Çocuklar okula döndüğünüz ilk günün ilk teneffüsünü 40 dakika yapacağız” paylaşımı üzerine Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de öğrencilere meyve sözü vermişti.

 

Büyükşehir Belediyesi de ilk ders zilinin çaldığı gün Başkan Muhittin Böcek’in sözünü yerine getirerek, kent merkezindeki 491 okulda ilkokul ve ana sınıflarına elma ve muz ikramında bulunuldu. Meyve dağıtımına Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer de katıldı. Büyükşehir Belediyesi, meyvenin yanı sıra öğrencilere maske ve dezenfektan dağıtımı da gerçekleştirdi.

 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, burada yaptığı açıklamada Antalya genelinde bulunan 491 okula meyve dağıtımı yaparak başkan Muhittin Böcek'in sözünü yerine getirdiklerini söyledi.

Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere hijyen kiti ve maskeÖnceki Haber

Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere hi...

Emniyetten Okullara DenetimSonraki Haber

Emniyetten Okullara Denetim

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!