İbrahim Tatlıses: Ben kadınsız yapamam

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İbrahim Tatlıses: Ben kadınsız yapamam
İbrahim Tatlıses, yeni sevgilisi Gülçin Karakaya’yla ilk kez görüntülendi. “Ben kadınsız yapamam” diyen tanınmış türkücünün sevgilisiyle arasındaki yaş farkının 42 olduğu öğrenildi.
Sanax İnşaat

Kısa bir süre önce ailesiyle yaşadığı sorunlarla gündeme gelen İbrahim Tatlıses, yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü türkücü, genç sevgilisiyle ilk kez Kanal D’de yayınlanan “2. Sayfa” programında kameralar karşısına geçti.

Tatlıses, sevgilisi Gülçin Karakaya’yla Bodrum’daki yazlığında tatil yapıyor. Ünlü türkücünün 26 yaşında ve İzmirli olan Karakaya’yla bir buçuk yıldır ilişki yaşadığı öğrenildi. Tatlıses, program esnasında genç sevgilisine bakarak “Çok mutluyum. Ben kadınsız yapamam. Allah sahibine bağışlasın” demesi dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Karakaya’nın Tatlıses’in tüm sosyal medya hesaplarını yönettiği öğrenildi.

7 çocuk ve 9 torun sahibi 68 yaşındaki sanatçının sevgilisiyle arasındaki yaş farkı ise 42. İlk evliliğini Adalet Tatlıses’le yapan daha sonra da Ayşegül Yıldız’la evlenen Tatlıses, 2013 yılında boşanmıştı. Sanatçının 3. kez nikâh masasına oturup oturmayacağı ise merak konusu.

Anahtar Kelimeler:
Zihinsel ve Fiziksel Egzersizler 26 Haziran Dersi | Tazelenme ÜniversitesiÖnceki Haber

Zihinsel ve Fiziksel Egzersizler 26 Hazi...

Antalya Valiliği, Yeni Genelge Yayınladı!Sonraki Haber

Antalya Valiliği, Yeni Genelge Yayınladı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!