Gürsu İle Çakırlar Arasına Yeni Yol

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yeni Açılan Yollar İle Bölge Halkına Alternatif Oluşturan Konyaaltı Belediyesi, Çalışmalarını Bu Kez Boğaçayı Bölgesinde Gerçekleştirdi. Bir Çok Alternatif Yol Açan Belediye Ekipleri, Şimdi De Gürsu Ve Çakırlar Mahallesi’ni Birbirine Bağlayan Alternatif Yolda Çalışmalarını Sürdürüyor.

Hafta sonları piknikçiler tarafından Çakırlar istikametine gitmek için yoğun olarak kullanılan Konyaaltı ilçesi'nde alternatif yol açma çalışması başladı.

 

Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Zümrüt Mahallesi’nin güney kısmında yer alan yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki Boğaçayı sedde yolunda asfalt çalışmalarına başladı.Hafta sonları yoğun ilgi gören Sosyete Pazarı’nın bölgenin trafik yükünü artırdığı gibi Çakırlar Mahallesi’nin nüfusunun büyük ölçüde artması nedeniyle de bölgede trafik yoğunluğu yaşanıyordu.

 

Boğaçayı ile Çakırlar Mahallesi sınır boyu uzanan sedde yol genişletme çalışmasını tamamladıklarını ve asfalt çalışmalarına başladıklarını dile getiren Konaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, çalışmayla birlikte hem trafik yoğunluğunu en aza indireceklerini hem de Gürsu ile Çakırlar mahallelerini birbirine bağlamış olacaklarını söyledi.

 

Çakırlar Mahallesi Sosyete Pazarı’na ulaşımı büyük ölçüde kolaylaştıracak olan yeni yol, Hafta sonları kentin kalabalığından uzaklaşxmak isteyen Antalyalılar için son derece önemli.

 

Asfalt serim çalışmalarının büyük bir hızla yürütüldüğü yeni yolda, birkaç gün içinde çalışmaların tamamlananması planlanıyor.

Anahtar Kelimeler:
Antalya'da Uyuşturucu OperasyonuÖnceki Haber

Antalya'da Uyuşturucu Operasyonu

Freni Patlayan Halk Otobüsü Araçların Arasına DaldıSonraki Haber

Freni Patlayan Halk Otobüsü Araçların Ar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!