FLASH HABER! Serik'te İntihar Girişimi!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
FLASH HABER! Serik'te İntihar Girişimi!
Antalya'nın Serik ilçesinde, işçilere, dairelere bakmak istediğini söyleyerek, 4 katlı inşaata giren S.E. adlı kadın, çatıda intihar girişiminde bulundu. Polisin ikna ederek, indirdiği S.E.'nin psikolojik sorunları olduğu öne sürüldü.
Sanax İnşaat

Serik'e bağlı Kadriye Mahallesi'nde, 4 katlı inşaatın çatısına çıkan S.E. adlı kadını gören çalışanlar, 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aradı. İhbar sonrası bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekipleri yönlendirildi.

 

ZEMİNE HAVA YASTIĞI AÇILDI

S.E., olay yerine gelen polis ekiplerine intihar edeceğini söyledi. Bunun üzerine inşaata çıkan polis, S.E.'yi vazgeçirmek için ikna etmeye çalıştı. Bu sırada itfaiye ekipleri de kadının atlama ihtimaline karşı zemine hava yastığı açtı. Polisin uzun süren uğraşları sonucu ikna edilen S.E., inşaattan indirilerek, ifadesi için merkeze götürüldü.

 

DAİRELERİ GEZME BAHAESİYLE GELMİŞ

Olayı haber alıp, gelen yakını, S.E.'nin psikolojik sorunları olduğunu öne sürdü. Görgü tanığı inşaat işçisi ise çalıştıkları sırada inşaatın arka kısmından gelen kadının, dairelere bakmak istediğini söylediğini, daha sonra inşaatı gezme bahanesiyle çatıya çıkıp, intihara kalkıştığını anlattı.

 

Anahtar Kelimeler:
Avukatların Danışmanlık Ücretleri DeğiştiÖnceki Haber

Avukatların Danışmanlık Ücretleri Değişt...

Koronavirüs Aşı Fiyatı Belli Oldu!Sonraki Haber

Koronavirüs Aşı Fiyatı Belli Oldu!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!