“Esnafa sahip çık”kampanyasına destek verdiler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KANAL V Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okan Kaya ve KANAL V Haber Müdürü Ali Buldu'nun da yer aldığı ziyarette AESOB Başkanı Adlıhan Dere, TÜRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilgiç ve yönetiminin yanındayız mesajından dolayı duygulandığını söyledi. Dere, Mahalle Kültürünü yaşatalım Işıklar sönmesin cümlelerini de sözlerine ekledi.
ANTALYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNİN “ESNAFINA SAHİP ÇIK” ÇAĞRISINA, TÜRKİYE OTEL SATIN ALMA YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ'DEN ANINDA YANIT GELDİ. TÜRSAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI BÜLENT BİLGİÇ VE YÖNETİMİ BUGÜN KANAL V YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET OKAN KAYA VE KANAL V HABER MÜDÜRÜ ALİ BULDU İLE AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE'Yİ ZİYARET ETTİ. TÜRSAD VE KANAL V YÖNETİMİ, ESNAFA HER TÜRLÜ DESTEĞİN SAĞLANMASI NOKTASINDA HAZIR OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Kanal V Ana Haber Bülteninde Antalya'lılara seslenerek, esnafınıza sahip çıkın mesajı veren ve bu yönde bir kampanya başlatıklarını söyleyen Antalya Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere'nin bu çağrısı ilk günden sonuç verdi.

 

Dere'nin çağrısını  KANAL V ekranlarından gören Türkiye Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği TÜRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bilgiç, yönetimi ile birlikte AESOB Başkanı Dere'yi ziyaret ederek her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

 

KANAL V Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okan Kaya ve KANAL V  Haber Müdürü Ali Buldu'nun da yer aldığı ziyarette AESOB Başkanı Adlıhan Dere, TÜRSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilgiç ve yönetiminin  yanındayız mesajından dolayı duygulandığını söyledi. Dere, Mahalle Kültürünü yaşatalım Işıklar sönmesin cümlelerini de sözlerine ekledi.

Aksu'da orman yangınıÖnceki Haber

Aksu'da orman yangını

Noter huzurunda işçi alımı yapıldı!Sonraki Haber

Noter huzurunda işçi alımı yapıldı!

Yorum Yazın

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan 3 önemli talimat; Bu sorunlar çözülecek
Murat Kurum: Kira ve konut fiyatlarında gerileme olacak
İlaç almak için evden çıkan Yasemin’den 26 gündür haber yok
OTELLERİN DOLULUK ORANLARI ŞİŞİRİLİYOR MU?
Şanlıurfalılar Antalya’da “büyük buluşmaya” hazırlanıyor
Brent petrolün varil fiyatı 99,86 dolar
İki otomotiv devi Türkiye'de üretime ara veriyor
Antalya'da sahile kurulan kamp çadırları kaldırıldı
Almanya, Türkiye'den işçi alıyor! İşte acilen aranan iki meslek grubu
Hazine'den yeni ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama!

Başka haber bulunmuyor!