Eşinin Darp Ettiği Engelli Koca Polise Sığındı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA'NIN MANAVGAT İLÇESİNDE YÜRÜME ENGELLİ VATANDAŞ, KENDİSİNİ SÜREKLİ DÖVDÜĞÜ GEREKÇESİYLE DİNİ NİKAHLI EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU. MANAVGAT DEVLET HASTANESİNE KALDIRILARAK TEDAVİ ALTINA ALINAN AYHAN GÜL, EŞİNİN KENDİSİNE SÜREKLİ ŞİDDET UYGULADIĞINI, DAHA ÖNCE DE UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDIĞINI SÖYLEDİ.
Sanax İnşaat

Antalya'nın Manavgat ilçesinde geçirdiği motosiklet kazası sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum olan 52 yaşındaki Ayhan Gül, o günden sonra deyim yerindeyse gün yüzü görmedi.

 

Yürüme engelli Gül,  kendisini sürekli dövdüğü gerekçesiyle dini nikahlı eşinden şikayetçi oldu.

 

Olay, Salkımevler Mahallesi Kümeevlerinde meydana geldi. 52 yaşındaki yürüme engelli Ayhan Gül’ün dini nikahlı eşi tarafından dövüldüğü ihbarı polis ve 112 ekiplerini harekete geçirdi. Verilen adrese gelen ekipler, eşi tarafından dövülüp darp edildiğini iddia eden Ayhan Gül’ü tekerlekli sandalyesiyle birlikte indirerek ambulansla hastaneye götürdü.

Dini nikahlı eşinin kendisini sürekli darp ettiğini belirten Gül'ün iddiasına göre, nikahtan sonra aralarında bir sorun olmadığını ama sonradan şiddet olayının başladığını belirtti. Gül başından geçenleri de gazetecilere anlattı.  Günlerce dayak yediğini belirten talihsiz adamın bir diğer iddiası ise yaşadığı kazayla ilgili kaza sigortasından alacağı parayı alamamasıyla birlikte şiddette başlamış oldu.

 

 

Uyguladığı şiddet nedeniyle daha önce uzaklaştırma alan kadınla ilgili yeniden suç duyurusunda bulunuldu. Talihsiz adam biran önce dayakçı kadından ayrılmak istiyor.

Annelere Narkorehber Eğitimi VerildiÖnceki Haber

Annelere Narkorehber Eğitimi Verildi

Uyuşturucu Maddesini Lahmacunun İçine SakladılarSonraki Haber

Uyuşturucu Maddesini Lahmacunun İçine Sa...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!