Döviz Bürosu Gibi Dilenci

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DUYGULARINIZIN İSTİSMAR EDİLMEMESİ İÇİN DİKKATLE İZLEMENİZİ İSTİYORUZ. ANTALYA’DA İKİ AYAĞI ŞİŞ VE YARALI ŞEKİLDE 3 YILDIR DİLENEN ADAM, DİLENEREK TOPLADIĞI İÇİNDE YABANCI PARALARIN DA BULUNDUĞU PARALARI BİR MARKETTE SAYARKEN KAMERALARA YAKALANDI. KAMBUR VE HASTA ROLÜ YAPARAK İNSANLARI KANDIRAN DİLENCİNİN KENDİSİNİ İHBAR EDEN VATANDAŞLARA TEPKİSİ “BENİ VALİ KAYMAKAM TANIYOR SEN KİM OLUYORSUN” OLDU.

Turizm kenti Antalya’nın işlek caddelerinde 3 yıldır dilendiği öğrenilen S.K, öğle saatlerinde dilenmeye çıktı.

 

İki ayağı şiş ve yaralar içinde kambur şekilde eline aldığı bir kutuyla dilenen gence bazı vatandaşların para verme anları kaydedildi. S.K.'nın kısa süre içinde dilenerek topladığı içinde yabancı paraların da bulunduğu paraları bir markette sayma anı da cep telefonu kamerasına yansıdı. Normalde dik yürüyebiliyor olmasına rağmen kambur şekilde yine dilenmeye devam eden gence vatandaşlar tepki gösterirken, oda vatandaşlara tepki gösterdi. 


Kendisinin görüntülendiğini anlayan S.K, gazetecilere de kendisine iftira atıldığı iddiasında bulundu. Vatandaşın ihbarı üzerine bölgeye gelen Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, dilenciyi zabıta aracına alarak işlem yapmak üzere belediyeye götürdü. Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerince hakkında birçok kez işlem yapılan S.K’nın ayakları için tedaviyi kabul etmediği ve dilenmeye devam ettiği öğrenildi.

 

Vatandaşların şikayeti üzerine Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerince hakkında işlem yapılan S.K'ya Kabahatler Kanunu'na göre 187 TL cezai işlem uygulandı.

 

Anahtar Kelimeler:
Emekli Turizmci İlginç ProjeÖnceki Haber

Emekli Turizmci İlginç Proje

Manavgat’ta Defne Fidanı Yardımı YapıldıSonraki Haber

Manavgat’ta Defne Fidanı Yardımı Yapıldı

Yorum Yazın

Turizm kenti Antalya'ya Rus turist akını başladı
Dolar tarihi zirveye koşuyor! 8,75'ten işlem görüyor
Altının gram fiyatı 502 lira seviyesinden işlem görüyor
Tıra arkadan çarpan alkollü sürücü hayatını kaybetti
Sağlık Bakanı Koca yeni uygulamayı duyurdu! Koronavirüs aşılamasında flaş gelişme
Antalya'da balkondan çırptığı halı ölüme götürdü
Antalya’da hortum ortalığı savaş alanına çevirdi
Kaş’ta su altı müzesi gün sayıyor
Çeyrek altın ne kadar oldu?
Altının gram fiyatı 523 lira seviyesinden işlem görüyor

Başka haber bulunmuyor!