Dayak Yiyen Babayı Kızları Kameraya Aldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BABALARI MOTORSİKLETLİ BİR GRUP TARAFINDAN DÖVÜLEN 3 ÇOCUK, O ANLARI DEHŞET İÇİNDE İZLEDİ VE CEP TELEFONU KAMERALARIYLA KAYIT ALTINA ALDI. 15 DAKİKA SÜREN KAVGA YOLDAN GEÇEN VATANDAŞLARIN ARAYA GİRMESİ İLE SON BULDU.Otomobil sürücüsü ailesinin gözü önünde iddiaya göre motosikletli grup tarafından darp edildi. Darp edilen otomobil sürücüsünün çocukları ise korku içinde hem ağladı hem de babalarının darp edilme anlarını görüntüledi.Olay Elmalı-Korkuteli yolunda meydana geldi. Otomobiliyle Korkuteli’ye giden Nihat Duruk ile aynı güzergahtaki motosikletli grup arasında trafikte tartışma yaşandı. İddiaya göre, otomobilin önünü kestiği motosikletli grup ile Duruk arasındaki tartışma araç dışında da devam etti.. Kavga anına şahit olan Duruk’un çocukları ise büyük korku yaşadı. Babalarının darp edildiğini ve yaralandığını gören 3 çocuk o anları cep telefonu kamerasıyla da kayda aldı.Yaklaşık 15 dakika süren kavga yoldan geçen diğer sürücülerin araya girmesiyle son buldu.Başından ve yüzünden yaralanan Nihat Duruk, darp raporu alıp jandarmaya şikayette bulundu.Kavga anında Duruk'un otomobilinin de bir aynasının kırıldığı görüldü.

Otomobil sürücüsü ailesinin gözü önünde iddiaya göre motosikletli grup tarafından darp edildi. Darp edilen otomobil sürücüsünün çocukları ise korku içinde hem ağladı hem de babalarının darp edilme anlarını görüntüledi.

 

Olay Elmalı-Korkuteli yolunda meydana geldi. Otomobiliyle Korkuteli’ye giden Nihat Duruk ile aynı güzergahtaki motosikletli grup arasında trafikte tartışma yaşandı. İddiaya göre, otomobilin önünü kestiği motosikletli grup ile Duruk arasındaki tartışma araç dışında da devam etti.

 

. Kavga anına şahit olan Duruk’un çocukları ise büyük korku yaşadı. Babalarının darp edildiğini ve yaralandığını gören 3 çocuk o anları cep telefonu kamerasıyla da kayda aldı. Yaklaşık 15 dakika süren kavga yoldan geçen diğer sürücülerin araya girmesiyle son buldu.

 

Başından ve yüzünden yaralanan Nihat Duruk, darp raporu alıp jandarmaya şikayette bulundu.
Kavga anında Duruk'un otomobilinin de bir aynasının kırıldığı görüldü.

 

Kepez Evi Projesi Hayata GeçiyorÖnceki Haber

Kepez Evi Projesi Hayata Geçiyor

Motosiklet Sürücüsü Feci Şekilde Can VerdiSonraki Haber

Motosiklet Sürücüsü Feci Şekilde Can Ver...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!