Çevreci Çiftin Ölümünde Yeni İddialar

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çevreci Çiftin Ölümünde Yeni İddialar
Antalya'nın Finike İlçesi'nde taş ocaklarına karşı verdikleri mücadeleyle tanınan Ali Ulvi ve Aysin Büyüknohutçu çiftinin katil zanlısı Ali Yamuç hakkında şok iddialar çıktı. iddalara göre eşofman lastiğiyle boğulan katil zanlısı, intiharı öncesinde eşi, annesi ve bir arkadaşına ulaştırılmak üzere 3 mektup bıraktığı ortaya çıktı.
Sanax İnşaat

Finike İlçesi'nde taş ocaklarına karşı verdikleri mücadeleyle tanınan 61 yaşındaki Ali Ulvi ile Aysin Büyüknohutçu çifti, gündemden hala düşmüyor.
Çiftin, 9 Mayıs  günü şüpheli ölümüyle ilgili savcılık soruşturması devam ederken, katil zanlısı 31 yaşındaki Ali Yamuç, bir süre önce ölü bulunması, şüpheye yol açtı.


Akıllarda Merak Uyandıran 3 Mektup


Büyüknohutçu çiftinin öldürülmesi ile ilgili en önemli kanıt niteliğindeki  Yamuç'un şüpheli ölümüyle ilgili daha önce  3 mektup yazdığı ortaya çıktı. Bu mektuplardan birinin, 'Cinayete iştirak ve yardım' ile suçlanarak tutuklanan ve halen Burdur Cezaevi'ndeki eşi Fatma Yamuç'a hitaben yazıldığı belirlendi.

Yamuç'un diğer iki mektubu ise annesine ve komşusu olduğu belirtilen bir arkadaşına hitaben yazdığı ifade edildi.Mektuplar, soruşturması devam eden intihar olayı kapsamında halen savcılık dosyasında tutuluyor. Soruşturmanın tamamlanmasının ardından mektupların ilgili kişilere teslim edilmesi bekleniyor.

Anahtar Kelimeler:
Cumhurbaşkanı'ndan İdlib AçıklamasıÖnceki Haber

Cumhurbaşkanı'ndan İdlib Açıklaması

Futbol Hayatı Bitebilir!Sonraki Haber

Futbol Hayatı Bitebilir!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!