Büyükşehir’den çocuklara özel sinema keyfi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Antalya büyükşehir belediyesi’nin Konyaaltı sahili’nde gerçekleştirdiği ‘sahilde sinema var’ etkinliği bu kez küçük izleyicilere ev sahipliği yaptı. Çocuklar, aileleriyle birlikte ‘karlar ‘Karlar Kraliçesi 4’ animasyon filmini izledi.
Sanax İnşaat

Korona virüs tebdirleri kapsamında yeni normalleşme ile birlikte Antalya'da belediyeler tarafından hizmete açılan açık hava sinemalar hayli ilgi gördü.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen 'Sahilde Sinema Var/Maskeli Sinema' etkinliği yoğun taleple devam ediyor. Sosyal mesafe ve hijyen kuralları içerisinde açık havada sinema keyfini bu kez çocuklar yaşadı.

 

AİLE BOYU SİNEMA

Konyaaltı Sahili Beach Park Varyant Meydanı'nda ücretsiz gerçekleştirilen etkinlikte çocuklara özel ‘Karlar Kraliçesi 4’ animasyon filmi yayınlandı.

Giriş kapılarında güvenlik görevlileri çocukların ve yetişkinlerin ateş ölçümlerini gerçekleştirdi.

Alan girişinde vatandaşların el dezenfekteleri yapıldı, maskesi olmayanlara maske verildi. Daha önce rezervasyon yaptırdıkları numaralı sandalyelerde yerlerini alan çocuklar, patlamış mısır almayı da ihmal etmedi. Animasyon filmini heyecanla izleyen çocuklar aileleriyle birlikte güzel bir Akdeniz akşamında eğlence dolu saatler geçirdi.

 

AÇIK HAVADA SİNİMA KEYFİ

Antalyalılara yıldızlar altında sinema keyfi yaşatan etkinlik Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yeni gösterimlerle sürecek. Son dönemin en beğenilen Türk filmleri izleyicilerle buluşacak.

Etkinlik kapsamında 2 -4 Temmuz’da “ Bizim İçin Şampiyon”, 3- 5 Temmuz’da da “7. Koğuştaki Mucize” filmi, saat 20.30'da izleyiciyle buluşacak.

Etkinliğine katılmak isteyenlerin Antalya Büyükşehir Belediyesi web sitesinden katılım başvurusu yapması gerekiyor.

Anahtar Kelimeler:
Yaralı köpeğe yardım edince hacizlik olduÖnceki Haber

Yaralı köpeğe yardım edince hacizlik old...

Kiracılarından 3 ay kira alınmayacakSonraki Haber

Kiracılarından 3 ay kira alınmayacak

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!