Büyükşehir Kumluca’da Afetzedelerin Yanında

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KUMLUCA'DA YAŞANAN DOLU VE FIRTINA FELAKETİNİN ARDINDAN İLÇEDE VATANDAŞLARIN YARALARINI SARMAYA BAŞLADI. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BAĞLI TÜM HİZMET BİRİMLERİ BÖLGEDE İNCELEME YAPTI VE ZARAR GÖREN VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINI TESPİT EDİP KARŞILADI.

Kumluca'da yaşanan sel ve dolu felaketinin hemen ardından harekete geçen  Antalya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yaralarını sarmak için bölgeye gitti. 

 

Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Çevre Sağlığı Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanlığı, ASAT Genel Müdürlüğü yetkilileri ve personeli, afetzedelere önce geçmiş olsun dedi ardından ilk etapta gerekli olan ihtiyaçlarını tespit etti.

 

Zarar gören seralar, tarım alanları, evler ve işyerleri ziyaret eden ekipler tespit ihtiyaçlarının teminini de sağlayarak ,fırtına ve doluda zarar gören ev ve camilerde ön hasar tespitini gerçekleştirdi.

"Tarım İşçiliği Cazip Hale Getirilmeli"Önceki Haber

"Tarım İşçiliği Cazip Hale Getirilmeli"

Kepez Evi Projesi Hayata GeçiyorSonraki Haber

Kepez Evi Projesi Hayata Geçiyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!