Büyükşehir Belediyesinin 2021 Yili Bütçesi Onaylandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DEVAM MECLİSİ YAPILDI. 67 MADDENİN ELE ALINDIĞI MECLİS TOPLANTISINDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN PERFORMANS PROGRAMI VE 2021 YILI BÜTÇESİ DE TARTIŞILDI. 2021 YILI BÜTCESİNİN 2 MİLYAR 950 MİLYON LİRA OLARAK ORTAYA KONDUĞU TOPLANTIDA AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİ PERFORMANS PROGRAMINDA YER ALAN PROJELERİN MADDİ KAYNAKLARININ HAZIRLANAN BÜTÇEDE OLMADIĞINA DİKKAT ÇEKTİ. TOPLANTIDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İLÇE BELEDİYELERİN BÜTÇELERİ OY BİRLİĞİ İLE ONAYLANDI.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclisin devam toplantısı yapıldı. Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıda büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyelerinin bütçeleri de ele alındı.

 

Büyükşehir Belediyesinin bütçe raporu Plan Bütçe Komisyon Başkanı Oktay Başaran tarafından  açıklandı.

 

67 maddenin görüşüldüğü meclis toplantısında Antalya Büyükşehir Belediyesinin 2021 yılı bütçesi 2 miyar 950 milyon lira olarak açıklandı. Meclis üyeleri Büyükşehir Belediyesinin performans programını da masaya yatırdı.

 

Ak Parti Meclis Üyesi Serhat Demir yaptığı konuşmada ilçe borç azalıyor düşüncesi ile bütçenin daraltılmasının doğru bir yaklaşım olmadığını kaydederek, performans programında yer alan bir çok maddenin karşılığının bütçede yer almadığını söyledi.

 

Ak Parti Grup Sözcüsü Ali Çetin ise yaptığı açıklamada bütçenin hazırlamak için hazırlandığını Antalay büyükşehir Belediyesinin vizyon ve misyonuna hitap etmediğini kaydetti.

 

Yapılan bütçe konuşmaları sonrasında  büyükşehir belediyesi ve ilçelerin bütçe raporları oy birliği ile kabul edildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı olağan toplantısının tarihi ise  7 Aralık tarihinde yapılacağı belirlendi.

Vitamin Ve Gıda Takviyelerine Talep ArttıÖnceki Haber

Vitamin Ve Gıda Takviyelerine Talep Artt...

Tütüncü'den Gözlemevi ZiyaretiSonraki Haber

Tütüncü'den Gözlemevi Ziyareti

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!