Kanal V
Burdur Rektöründen Otogarda Karşılama

Burdur Rektöründen Otogarda Karşılama

BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ADEM KORKMAZ, KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN BURDUR’A GELEN ÖĞRENCİLERİ OTOGARDA KARŞILADI. ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE KAHVALTI YAPAN REKTÖR KORKMAZ'IN BU HAREKETİ, HEM ÖĞRENCİLERİ HEM DE AİLELERİNİ MEMNUN ETTİ.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, üniversiteye kesin kayıt yaptırmak için kente gelen öğrencilerini Burdur Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde bizzat karşılıyor. Öğrencilerle yakından ilgilenen Rektör Korkmaz, veli ve öğrencilerle sohbet ederek, birlikte kahvaltı ediyor.

Öğrencilerin yeni bir şehirde yaşama psikolojisini çok iyi anladığını anlatan MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, onlara aile sıcaklığı hissettirmek istediklerini paylaştı.

MAKÜ’de yeni akademik yılda yaklaşık 34 bin öğrenciye eğitim verileceğini de kaydeden Rektör Korkmaz, öğrenci şehri olma noktasında istikrarlarını sürdürdüklerini aktardı.

Kayıt için gelen bazı öğrenci velileri de böyle bir uygulama ile karşılaştıkları için memnun oldu.

Kahvaltı sonrası üniversiteye ait servislerle kampüse çıkacak öğrencileri uğurlayan Rektör Korkmaz, yeni öğrencilerle ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.


Haber'e ait Video

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.