Başkan Böcek, Turizmciler İle Biraraya Geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Böcek, Turizmciler İle Biraraya Geldi
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK İLÇE ZİYARETLERİNE MANAVGAT'LA DEVAM ETTİ. BAŞKAN BÖCEK, DÜN AKŞAM TURİZMCİLER İLE BİRARAYA GELDİ. BÖCEK TURİZMCİLERİN SIKINTILARINI DİNLEDİ, YAPILMASI GEREKENLER NOKTASINDA BİRİM AMİRLERİNE TALİMATLAR VERDİ.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Manavgat ve Side bölgesinde hizmet veren turizmcilerle bir araya geldi.

 

 

Toplantıda, Manavgat Side Turizm ve Otelciler Birliği Başkanı Cengiz Barut, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Sururi Çorabatır ve turizmciler de hazır bulundu. Başkan Böcek, Manavgat’ın turizm bakımından önemli bir ilçe olduğunu belirtti. Bölgeye yapılan yatırımları anlattı.

 


Manavgat Side Turizm ve Otelciler Birliği Başkanı Cengiz Barut, Korona salgını nedeniyle ilçeye gelen turist sayılarının düştüğünü, bu dönemdeki ana amaçlarının sağlıklı bir hizmet vermek olduğunu söyledi. Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Sururi Çorabatır, Korona Virüs nedeniyle turizmcilerin zor günler yaşadığını, bu yıl ilk hedeflerinin para kazanmak değil ayakta kalmak olduğunu söyledi.

 

 

Toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Anahtar Kelimeler:
Antalya polisinden 847 berber, kuaför ve güzellik salonuna denetimÖnceki Haber

Antalya polisinden 847 berber, kuaför ve...

Vali Yazıcı'dan Mehmet Okan Kaya'ya Başsağlığı ZiyaretiSonraki Haber

Vali Yazıcı'dan Mehmet Okan Kaya'ya Baş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!