Araca çarpan serçeye ilk yardım

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SIRADAKİ HABERİMİZ İNSANLIK ÖLMEMİŞ DİYECEĞİNİZ BİR HABER. ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNDE ARACIYLA SEYİR HALİNDE GİDERKEN OTOMOBİLİNE ÇARPAN SERÇEYİ GÖREN SÜRÜCÜ, YARALI KUŞU ALDI VE KALP MASAJI İLE SUNİ TENEFFÜS YAPARAK HAYATA DÖNDÜRDÜ. SÜRÜCÜNÜN DURUP YERDEKİ KUŞU ALMASI GÜVENLİK KAMERALARI TARAFINDAN KAYDEDİLİRKEN, SUNİ TENEFFÜS ANLARI DA CEP TELEFONUYLA KAYDEDİLDİ. İŞTE O İNSANLIK DERSİ VEREN GÖRÜNTÜLER...
Kaptan İlaçlama

Aracına çarpan kuşu yerden aldı, suni tenefüs ve kalp masajıyla hayata döndürdü. Antalya'nın Serik ilçesinde sanayi sitesinde demirci ustası Hasan Bodur, dün aracıyla seyir halinde ilerlerken serçenin aracın sol tarafına çarptığını ve fark edince yavaşladı.

Yaşanan o anlar bölgedeki bir güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Dikiz aynasından baktığında kuşun çırpınışlarını gören Bodur, aracından indi ve arkadan gelen traktörü durdurdu ve hızla kuşu bulunduğu yerden aldı. Kuşun hareketsiz olduğunu fark eden Bodur, aracına binip kuşa kalp masajı yapmaya başladı. Arkadaşının çektiği videodaki o anları ise şu sözlerle anlattı.

 

Kuşun yaptığı ilk yardım ile canlandığını gören Bodur ve yanındaki arkadaşı, kendine gelen kuşu bir veterine götürdü. Yolda kuşun canlanmasının verdiği mutluluk bir tarafa Bodur'un söylediği Sakın ölme bu dünya hepimizin  sözü videoyu izleyenlerin takdirini topladı. Kuşa daha sonra su verdiğini belirten Bodur, kuşu tekrar doğaya saldı. Bodur'un görüntülerini çeken arkadaşı ise yaşananların ibretlik olduğunu belirtiyor ve hayvanlara işkence yapanlara bu görüntülerin ders olmasını diliyor.

 

Tır Alev Topuna Döndü!Önceki Haber

Tır Alev Topuna Döndü!

Sürücü kalp krizi geçirdiSonraki Haber

Sürücü kalp krizi geçirdi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!