Apartmandan Düştü Ağır Yaralandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA'DA BİR APARTMANIN GÜVENLİK KAMERASI İLGİNÇ BİR ANI KAYDETTİ. YENİGÜN MAHALLESİ'NDE BİR APARTMANIN GÜVENLİK KAMERASININ ÖNÜNDEN BİR ADAM GEÇTİ VE BÜYÜK BİR HIZLA YERE ÇARPTI. GÜRÜLTÜYLE DIŞARI ÇIKAN VATANDAŞLARIN CEP TELEFONU İLE KAYDETTİĞİ ANLARDA APARTMAN SAKİNLERİNİN DÜŞEN KİŞİYİ TANIMADIKLARI KONUŞMALARINA YANSIDI. KİMLİĞİ BELİRLENEMEYEN, KAÇINCI KATTAN VE NASIL DÜŞTÜĞÜ HENÜZ TESPİT EDİLEMEYEN ADAM, AĞIR YARALI OLARAK HASTANEYE KALDIRILDI.

Hızla kameranın önünden geçti ve yere çakıldı.  

 

Olay Antalya’nın Yenigün mahallesi’nde bir apartmanda meydana geldi.  Kimliği belirlenemeyen bir kişi bir anda yüksekten   apartmanın önüne düşmesiyle ağır yaralandı.  Kaçıncı kattan ve nasıl düştüğü henüz tespit edilemeyen adam hareketsiz halde yerde yatarken, olayı gören mahalle sakinleri yardıma koştu. Bir yandan da adamla konuşmaya çalışan mahalle sakinleri bir yandan da 112 acil sağlık ekiplerine ihbarda bulundu . 

 

"Ambulans gelecek" şeklinde telkinde bulunarak yaralı adamla iletişim kurmaya çalışan mahalle sakinleri, yaralı adamın yanından bir an olsun ayrılmadılar. Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekiplerinin  ilk müdahalesinin ardından şahıs  ambulansla hastaneye kaldırıldı.

 

Şahsın düşme anı güvenlik kamerasına da yansıdı. 

 

 

 

Altın Portakal'a Geri Sayım BayladıÖnceki Haber

Altın Portakal'a Geri Sayım Bayladı

Isparta'dan Azerbaycan'a DestekSonraki Haber

Isparta'dan Azerbaycan'a Destek

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!