Antikalarla Dolu Kafe Büyük İlgi Görüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
https://studio.youtube.com/channel/UCUjNe4bj1fR16GGw0VmmA_g/videos/upload?d=ud&filter=%5B%5D&sort=%7B%22columnType%22%3A%22date%22%2C%22sortOrder%22%3A%22DESCENDING%22%7D&udvid=ubNEq-3GKg8
ANTİKALAR İLE DOLU DÜKKANIN İÇİNDE ÇAY İÇMEK VE PANDEMİ STRESİNİ GEÇMİŞE GİDEREK BİRAZ OLSUN UNUTMAK. İŞTE BU İMKANI OLUŞTURAN ALİ DAYIOĞLU, 5 AY ÖNCE DEVRALDIĞI KAFEYE GELEN MÜŞTERİLERİNİ ZAMAN İÇİNDE YOLCULUĞA ÇIKARTIYOR. ESKİ PİKAPLARDAN FOTOROMANLARA, OSMANLI DÖNEMİNE AİT SÜS EŞYALARINDAN, SİLAHLARA KADAR BİR ÇOK ANTİKA EŞYANIN BULUNDUĞU KAFEDE ZAMAN KAVRAMINI UNUTMAK MÜMKÜN.
Sanax İnşaat

Antikaya meraklı olan ve bu merakını herkesle paylaşmak isteyen Ali Dayıoğlu bir kafe açtı ve bütün antika eşyalarını burada sergilemeye başladı.

 

Pandemi ortamından biraz uzaklaşmak ve bir yudum çayını pikaptan çıkan sanat müziği eşliğinde içmek isteyenlerin uprak yeri olan kafe büyük ilgi görmeye başladı. Eskiden kuyumcuların kullandığı teraziden tutunda köstekli saatlere, yağdanlıklara ve gaz lambalarına, hatta dikiş makinalarından silahlara kadar bir çok antikanın bulunduğu kafede oluşturulan bir bölümde kitap okumakta mümkün.

 

Kafe Sahibi Ali Dayıoğlu merakı nedeni ile biriktirdiği antikaları isteyen vatandaşlara sattığını da kaydederek gösterilen ilgiden memnunluk duyduğunu kaydetti.

Anahtar Kelimeler:
Kesme Çiçekte Kısıtlama EndişesiÖnceki Haber

Kesme Çiçekte Kısıtlama Endişesi

Muhtar Mangal Partisi VerdiSonraki Haber

Muhtar Mangal Partisi Verdi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!