Antalya'da Tehlike Çanları Çalıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Antalya'da Tehlike Çanları Çalıyor
SAĞLIK BAKANLIĞI İL İL VAKA ARTIŞ ORANLARINI YAYINLADI. ANTALYA YÜZDE 78'LİK BİR ORANLA TÜRKİYE'DE VAKA ARTIŞINDA 5. İL OLDU. DURUM BÖYLE OLUNCA KENTTE TEDBİRLER DE SIKLAŞTIRILDI. KEMER BELEDİYESİ EKİPLERİ DE PAZAR YERLERİNDE TEDBİRLERİNİ VE ÖNLEMLERİNİ ARTIRDI. EKİPLER PAZAR GİRİŞİNDE ATEŞLERİ ÖLÇÜLEN VATANDAŞLAR, PAZAR İÇİNDE DE MASKE VE MESAFE KONULARINDA DENETLENDİ.
Sanax İnşaat

Türkiye'de vaka artış oranları sağlak bakanlığı tarafından il il açıklandı. Antalya yüzde 78'lik bir oranla en fazla vaka artışı yaşanan 5. il oldu.

 

Rakamın yüksek çıkmasıyla birlikte belediyeler de denetim ve tedbirlerini artırdı.

 

Kemer Belediye ekipleri, pazar yerlerinde pandemiye karşı tedbirlerini artırdı. Ekipler, ilçe genelinde belirlenen günlerde kurulan pazar girişlerinde halkın ateşini ölçüyor, maske dağıtıp vatandaşların ellerinin dezenfekte edilmesini sağlıyor.

 

Vatandaşlar belediyenin denetimlerinden hayli memnun.

Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de pazar yerlerinde maske ve eldiven takmayan esnafa uyarılarda bulunarak gerekli denetimleri sağlıyor.

 

Belediye ekiplerinin ve halkın pandemiye karşı artık daha duyarlı ve tedbirli olduğu gözlerden kaçmıyor.

Pazar yerlerinde vatandaşların sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına riayet ederek alışverişleri yaptıkları gözlemlendi.

 

Anahtar Kelimeler:
Jandarma'dan Uyuşturucu OperasyonuÖnceki Haber

Jandarma'dan Uyuşturucu Operasyonu

Kafe Ve Restaurantlar Gün SayıyorSonraki Haber

Kafe Ve Restaurantlar Gün Sayıyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!