Kanal V
Antalya'da Sel Nedeniyle Yarın Okullar Tatil mi?

Antalya'da Sel Nedeniyle Yarın Okullar Tatil mi?

Antalya'da yarın okullar tatil mi, tatil olacak mı? Antalya'daki hava koşulları hayatı olumsuz etkiledi. Antalya'daki yağmur ve sis nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşıyor. Antalya Valiliği yarın (12 Ocak 2018 Cuma) okulların tatil edip etmeyeceğine dair bir açıklama yapıp yapmadığı öğrenciler tarafından merak ediliyor. İşte ayrıntılar....

Antalya'da yarın okullar tatil mi, tatil olacak mı? sorusunun yanıtı haberimizde. Antalaya'da başlayan yağmur hayatı olumsuz etkiliyor. Antalya’da yağmur dolayısı ile tramvay seferleri durdu. Yağmur'dan boşalırcasına yağan yağmur nedeniyle vatandaşların sel baskınlarına karşı dikkatli olmalı.

Turizm kenti Antalya’da sağanak ve dolu yağışı etkili oldu.Antalya’da saat 11.00 sıralarında başlayan sağanak yağış kısa süre sonra yerini doluya bıraktı. Kent merkezinde yaklaşık 5 dakika süren dolunun ardından yeniden sağanak yağış etkili oldu. Sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar boş kaldı, araçlar yollarda güçlükle ilerledi.Yağışların öğle saatlerinde Antalya merkezde etkisini kaybetmesi, Serik, Manavgat ve Alanya ilçelerinde etkili olması bekleniyor.

ANLTAYA'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Antalya'da okulların yarın tatil olup olmayacağına dair Antalya Valiliğinden yapılan resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Yapılacak tatil açıklamasını anında sizlerle paylaşacağız.

 

 

 

kaynak:yenişafak.com10 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 10 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sıralamasında…

Antalya’da yaşayan emekli öğretmen, evinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce bıçaklanarak öldürüldü.

Psikolog Hande Nacar Baş, sosyal medyanın algıyı değiştirerek insanı kendinden uzaklaştırdığını, üzgün, boşlukta, eksik, çaresiz hissedilmesine sebep olabileceğini söyledi.

Antalya’da cinayete kurban giden 61 yaşındaki emekli öğretmenin cüzdanındaki yaklaşık 2 bin TL parasının da çalındığı öğrenildi.

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.