Vali Karaloğlu’na ‘Çevreci Komşu Kart’ı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vali Karaloğlu’na ‘Çevreci Komşu Kart’ı
Muratpaşa Belediyesi, Antalya City Expo’da Vali Münir Karaloğlu’na ismine hazırlanmış ‘Çevreci Komşu Kart’ı takdim etti. 

ANFAŞ Expo Center’da bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen Antalya City Expo, Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı devam ediyor. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescili Muratpaşa Belediyesi adına yapılan yeraltı asansörlü çöp konteyner sistemi, yazılımı Muratpaşa Belediyesi’nde bulunan ‘Çevreci Komşu Kart’ gibi yerel yönetimlerde yenilikçi proje ve çalışmalarını fuara taşıyan Muratpaşa Belediyesi, fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.


Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, stantta katılımcı firma yetkilileri ile belediye başkanlarını ağırlarken belediyenin çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Fuarda Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, beraberindeki heyetle Muratpaşa Belediyesi standını ziyaret etti.


Vali Karaloğlu ve belediye başkanlarına, ambalaj atıklarının geri dönüşümünü teşvik ederek sürdürülebilir çevre ve dünya hedefine güçlü bir destek sağlayan Çevreci Komşu Kart projesi hakkında bilgi verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz, evlerde yani kaynağında ayrıştırılan ambalaj atıklarının ‘Çevreci Komşu Kart’ta puana dönüştüğünü ve bu puanlarla anlaşmalı marketlerden alışveriş yapılabildiğini aktardı. Bilgilendirmenin ardından Vali Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Türel adına hazırlanmış kartlar kendilerine takdim edildi.

Anahtar Kelimeler:
Muhtarlar Meclisi 2017’nin ilk toplantısını yaptıÖnceki Haber

Muhtarlar Meclisi 2017’nin ilk toplantıs...

Köse “Önemli olan seçilmek değil, seçmektir. 18-25 yaş arasında 7.5 milyon gencimiz var”Sonraki Haber

Köse “Önemli olan seçilmek değil, seçmek...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!