Uysal, Zabıta Haftası’nı kutlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uysal, Zabıta Haftası’nı kutlandı
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Zabıta Haftası nedeniyle düzenlenen törende Muratpaşa’da zabıta hizmetlerinin toplumu kucaklayan, seven, sayan ve toplumla empati yapan bir çizgide hayata geçirildiğini söyledi.
Sanax İnşaat

Muratpaşa Belediyesi, 1 - 7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası’nın 191. yıldönümünü Çağlayan Zabıta Karakolu’nda düzenlenen törenle kutladı.


Törene Başkan Uysal’la birlikte Başkan Yardımcıları İbrahim Cephaneci, Erol İşbilen ve Hasan Kaçmaz da katıldı. Hafta dolayısıyla belediyede görevli zabıtaları kutlayan ve onlara karanfil eden Başkan Uysal, Zabıta Müdürü Taylan Dikmen ve çalışma arkadaşlarıyla pasta kesti.


Başkan Uysal, Muratpaşa’da zabıta hizmetlerinin toplumun rahatını esas aldığını dile getirdi. Başkan Uysal, “Zabıta hizmetlerimiz aynı zamanda toplumun gücü olan kamu gücünü yerinde hissettirerek ama olağan koşullarda toplumu kucaklayan, seven, sayan ve toplumla empati yapan bir çizgide hayata geçiriliyor. Bu anlamda Muratpaşamızı rahat ettiriyoruz” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
Perge'nin Helenistik Kuleleri Restore EdiliyorÖnceki Haber

Perge'nin Helenistik Kuleleri Restore Ed...

Kumluca’da 2 Bin Metrede Yol SevinciSonraki Haber

Kumluca’da 2 Bin Metrede Yol Sevinci

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!