Telefon Can Aldı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Telefon Can Aldı!
Bir genç kadın, Nokia 5233 modeli ile telefon görüşmesi yaparken cihazın kulağında patlaması sonucunda hayatını kaybetti. 18 yaşındaki Hindistan uyruklu Uma Oram, bir akrabası ile telefon görüşmesi yaparken cihazı şarja takınca olanlar oldu.
Sanax İnşaat

Nokia 5233 can aldı!

2010 yılının Ocak ayında piyasaya sürülen Nokia 5233’ü konuşma sırasında şarj cihazına bağlayan Oram, bir anda akıllı telefonun patlaması sonucunda elinden, göğsünden ve bacaklarından yaralandı. Sesi duyarak yardımına koşanlar genç kadını baygın halde bularak hastaneye götürdü.

Yapılan müdahalelere rağmen genç kadın kurtarılamadı ve hastanede hayatını kaybetti. Konu ile ilgili olarak HMD Global firması da hemen bir basın açıklaması yaptı ve genç kadının ailesine taziyelerini sundu.

HMD Global, “Şu anda gelen haberlerde yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu onaylayamıyor olsak da, bahsi geçen akıllı telefonun HMD Global tarafından üretildiği ve satışa sunulduğu kesin bir durumdur. Bugüne kadar kullanıcılarımıza yüksek kalite ürünlerle en iyi deneyimleri yaşatmaya çalıştığımızı ve kullanıcılarımızın güvenliğini her zaman ön planda tuttuğumuzu belirtmek isteriz.” cümleleriyle ilk açıklamasını yaptı.

Kaynak:Shiftdelete.net

Anahtar Kelimeler:
Kerkük'te Sivillere Silahlı Saldırı: 6 Ölü, 15 YaralıÖnceki Haber

Kerkük'te Sivillere Silahlı Saldırı: 6 Ö...

Hafriyat kamyonlarına yönelik sıkı denetim havadan görüntülendiSonraki Haber

Hafriyat kamyonlarına yönelik sıkı denet...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!