Serdar Ortaç'tan Demet Akalına Destek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Serdar Ortaç'tan Demet Akalına Destek
Serdar Ortaç, haciz işlemlerinin ardından evini su basan Demet Akalın'a "Demet'e bu yaşattıklarınıza yazıklar olsun" diyerek destek oldu.
Kaptan İlaçlama

Okan Kurt ile 10 dakikada boşanan Demet Akalın haczedilen evinin fotoğrafını paylaşarak, 'Kopardığınız hortumlar yüzünden evimi su bastı' diyerek isyan etmişti. Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'tan, Demet Akalın'a destek geldi. Ortaç, 'Demet Akalın'a bu yaşattıklarınıza yazıklar olsun. Buradan bir şey öğrendin kimseye güvenmeyeceksin' dedi.

"DEMET'E BU YAŞATTIKLARINIZA YAZIKLAR OLSUN"

Akalın'ın evine su bastığı açıklamasının ardından Serdar Ortaç, şunları söyledi: "Evet adalet duygusallık dinlemez, herkese eşittir, ancak Kim yaptıysa, Demet Akalın'a bu yaşattıklarınıza yazıklar olsun. Boşver demet, bırak hortumları koparsınlar evden, daha iyi bir ev alacaksın ilerde. Buradan bir şey öğrendin kimseye güvenmeyeceksin! Heleki iş yaptığınız tüccarlara ikinizde güvenmeyeceksiniz! Onlar ev araba dinlemez görüyorsun işte haciz koydular.

 

"OKAN DA BU DURUMA DÜŞMEK İSTEMEZDİ" 

Ancak Okan da bu duruma düşmek istemezdi. O Çocuğunun babası ve sen de iyi bir insansın. Bunların hepsi bir sınav geçecek demet. Dünya kadar malın olmasın,sağlığın olsun!"

 

Anahtar Kelimeler:
Hande Erçel ile Murat Dalkılıç AyrıldıÖnceki Haber

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç Ayrıldı

Oğlunu Kurtaran Babanın Cansız Bedenine UlaşıldıSonraki Haber

Oğlunu Kurtaran Babanın Cansız Bedenine...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!