Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus'un Özellikleri!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus'un Özellikleri!
Samsung’un merakla beklenen ve her geçen gün hakkında yeni söylentiler çıkan telefonu Galaxy S9 hakkında bomba bir iddia daha ortaya çıktı. Sızdırılan render görüntülere göre Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri arasında çok dikkat çekici bir fark olacak.

Galaxy S9 tek kamera S9 Plus çift kamera olacak

2018 yılının en merak edilen telefonlarından biri hiç şüphesiz ki Galaxy S9 ve S9 Plus modelleri olacak. Yenilenen işlemci, tasarımdaki ufak makyajlar ile gelmesi beklenen bu modellerde büyük ses getirecek bir detay hakkında iddialar gündeme geldi.

Galaxy S9 ve S9 Plus olmak üzere isimlenecek olan iki model arasında, arka kamera donanımında önemli bir fark bizleri bekliyor. Ortaya çıkan render görüntülerine göre, S9 modeli tek kamera ile S9 Plus ise çift kamera ile üretilecek. Buna ek olarak S8 ve Note 8 modellerinde yatayda yerleştirilen olan kamera ve parmak izi tarayıcısı, yeni seride dikey olarak karşımıza çıkacak.

Sızdırılan render görüntülerindeki parmak izi tarayıcısı detayı ekrana gömülü parmak izi tarayıcı beklentilerini de sonlandırmış oluyor. Bu iki model arasında tek kamera ve çift kamera farkının olması, pazarda nasıl yorumlanır bunu iddialar doğrulanırsa göreceğiz.

Kaynak:shiftdelete.net

Anahtar Kelimeler:
Tosic Faturayı Şenol Güneş'e Kesti!Önceki Haber

Tosic Faturayı Şenol Güneş'e Kesti!

Bariyerlere Çarptı.. Takla Attı! Ölü ve Yaralılar VarSonraki Haber

Bariyerlere Çarptı.. Takla Attı! Ölü ve...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!