PlayStation Network Kullanıcı Adını Değiştirebileceksiniz!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
PlayStation Network Kullanıcı Adını Değiştirebileceksiniz!
PlayStation Network için daha önce belirlediğiniz kullanıcı adından pişmansanız, Sony bunun için size bir şans daha tanıyabilir.

Belki de büyüdünüz ve gençlik yıllarınızda aldığınız bir kullanıcı adını artık kullanmak istemiyorsunuz. Malum, bu durum eski e-posta adreslerinde bile yaşanabiliyor. Peki, atarlı giderli PSN kullanıcı adınızı değiştirme olanağının gelecek yıl sunulabileceğini söylesek?

PlayStation Experience etkinliğinde konuşan Shawn Layden, gelecek yılki Experience sırasında ad değiştirme seçeneğinin sunulabileceğini ifade etmiş durumda. Detaylar tam olarak paylaşılmasa da teknik çözümlerin düşünüldüğünden çok daha karmaşık olduğunun altı çiziliyor. Bu arada bu değiştirme şansı için ücret talep edilip edilmeyeceği de merak konusu. Ne de olsa Microsoft, Xbox Live için böyle bir talepte bulunmuştu.Şimdilik şirket tarafından bu özelliğin sunulacağı konusunda hiçbir garanti yok ve hatırlayacağınız üzere yıllardır bu konu konuşulmakta. Öte yandan, ilk defa bu denli yakın bir zaman aralığının paylaşılması ihtimalleri artırıyor.Bakalım, PlayStation 4 oyun konsolunuzda oyun oynarken yenilenmiş kullanıcı adınızı kullanmak nasıl bir his olacak?

Kaynak:shiftdelete.net

Anahtar Kelimeler:
Altın Kelebek’te En İyi Youtuber Ödülü Enes Batur’un Oldu!Önceki Haber

Altın Kelebek’te En İyi Youtuber Ödülü E...

Trabzonspor’dan Burak Yılmaz Açıklaması!Sonraki Haber

Trabzonspor’dan Burak Yılmaz Açıklaması!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!