Naim Süleymanoğlu'nu Kaybettik

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Naim Süleymanoğlu'nu Kaybettik
Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Karaciğer naklinin ardından beyin kanaması geçirmişti. Süleymanoğlu, o günden bu yana yoğun bakımda tedavi görüyordu.

Olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, 11 Kasım'da beynindeki kanama ve buna bağlı artan ödem nedeniyle ameliyat edilmişti.

28 Eylül'den bu yana Ataşehir'deki bir özel hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ve 6 Ekim'de hastanenin organ nakli bölümü başkanı Prof. Dr. Yalçın Polat ile ekibinin gerçekleştirdiği ameliyatla karaciğer nakli olan efsanevi sporcu, 11 Kasım'da acil ameliyata alınmıştı.

Nakil sonrasında karaciğer fonskiyonları sağlıklı düzeye ulaşan ve nakilden kaynaklanan bir problemi bulunmayan Süleymanoğlu, bir ayı aşkın süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. 'Cep Herkülü' lakabıyla bilinen efsanevi sporcunun beyninde, 28 Ekim'de de beyin damarlarında genişlemeye bağlı olarak bir kanama gerçekleşmiş ancak bu kanama daha sonra gerilemiş ve bilinci açılmıştı.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ameliyat olduğu gece Naim Süleymanoğlu'nun ailesiyle görüşmüştü.

Kaynak : Cnnturk.com

Anahtar Kelimeler:
Afetzedeler Devletin Yardımını BekliyorÖnceki Haber

Afetzedeler Devletin Yardımını Bekliyor

18 kez Kalbi DurduSonraki Haber

18 kez Kalbi Durdu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!