Model'i ben bırakmadım!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Model'i ben bırakmadım!
Türk rock müziğinin başarılı kadın vokallerinden Fatma Turgut, Trump Cadde’de sahne aldı. “Ben Model Grubu’ndan ayrılmadım. Başka bir ülkeye yerleşip farklı bir müzik yapmayı tercih ettiler. Herkesin yolu açık olsun” dedi.
Sanax İnşaat

Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği konserde, son zamanlarda sürekli kendisine sorulan sorunun yanıtını bir kez daha vererek “Ben Model Grubu’ndan ayrılmadım. Başka bir ülkeye yerleşip farklı bir müzik yapmayı tercih ettiler. Herkesin yolu açık olsun” dedi. Trump Cadde Konserleri kapsamında sahne alan Fatma Turgut, konserine “Sen Ona Aşıksın” şarkısıyla başlarken “Merhaba ben de geldim” diyerek hayranlarını selamladı. Alışveriş Merkezi’nin teras katında yer alan Trump Cadde'de yaklaşık 5 bin kişiye seslenen güzel yorumcu, “Heyecanlıyım, belki 3-4 şarkıdan sonra heyecanım gider” diyerek repertuvarındaki en özel şarkıları hayranları ile beraber seslendirdi. Son zamanlarda sürekli kendisine sorulan sorunun yanıtını bir kez daha vererek “Ben Model Grubu’ndan ayrılmadım. Başka bir ülkeye yerleşip farklı bir müzik yapmayı tercih ettiler. Herkesin yolu açık olsun” dedi.


“Ben İzmirliyim. İzmirliler güzel olur” diyerek hayranlarından yoğun alkış alan sanatçı, sürekli telefonları ile fotoğraf çeken ve görüntü alan sevenlerine “Telefonları boş verin, anın keyfini çıkarın birazdan hep birlikte dans edeceğiz ve İnstagram hesabımdan paylaşacağım dedi. “Öyle Sev ki Beni” şarkısını sevenleri ile birlikte dans ederek söyledi ve instagram hesabından paylaştı.
Konserin en ilgi çekici anlarından biri ise Fatma Turgut’un ayrı bir çifti barıştırdığı anlar oldu. Sahnede telefon ile dinleyicisinin kız arkadaşını arayan Turgut, seyircilerle birlikte şarkı söyledi ve barışmalarını istedi. Bu anlarda, salonda heyecanlı dakikalar yaşandı.
 

Anahtar Kelimeler:
Türkiye'de internet kullanımında yeni dönem başladı!Önceki Haber

Türkiye'de internet kullanımında yeni dö...

Terörist cesetlerini teröristler topladıSonraki Haber

Terörist cesetlerini teröristler topladı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!