Licede el yapımı patlayıcı ve 1, 8 kilo esrar ele geçirildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Licede el yapımı patlayıcı ve 1, 8 kilo esrar ele geçirildi
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Diyarbakır’ın Lice ilçesinde güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında toprağa gömülü vaziyette altı el yapımı patlayıcı, 1 ton 827,5 kilogram toz esrar ve muhtelif yaşam malzemesi ele geçirildiğini açıkladı.
Sanax İnşaat

TSK’dan yapılan açıklamaya göre, Diyarbakır Lice’de güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında toprağa gömülü vaziyette altı el yapımı patlayıcı, 1 ton 827,5 kilogram toz esrar ve muhtelif yaşam malzemesi ele geçirildi.
Batman Hasankeyf’te güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında üç sığınak içerisinde bir RPG-7 roketatar ve beş roketatar mühimmatı, 350 kilogram amonyum nitrat, bir el bombası, 603 Kalaşnikof piyade tüfeği fişeği, 322 M-16 piyade tüfeği fişeği, 700 metre kablo ile çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi.
Tunceli Ovacık’ta güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında, bir sığınak içerisinde 20 kilogram amonyum nitrat, 700 metre kablo, bir el dürbünü ve muhtelif yaşam malzemesi ele geçirildi.
(İHA)
Karagümrük Çetesinin lideri Nuri Erginin oğlu yakalandıÖnceki Haber

Karagümrük Çetesinin lideri Nuri Erginin...

Hırsızlar önce güvenlik kamerasına, ardından polise yakalandıSonraki Haber

Hırsızlar önce güvenlik kamerasına, ardı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!