Komşu Buluşması Bayındır Parkı’nda   

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Komşu Buluşması Bayındır Parkı’nda   
 Muratpaşa Belediyesi’nin Komşu Buluşmaları Ege türkülerinin güçlü sesi Tolga Çandar konseriyle Bayındır Park’ta gerçekleşecek.   

Muratpaşa Belediyesi’nin “Muratpaşa’da kimseye gurbetlik yok” sloganıyla Şubat ayı boyunca her cumartesi farklı bir mahallede gerçekleştirilecek Komşu Buluşması’nda bu hafta adres Bayındır ve Soğuksu Mahalleleri. Her iki mahallesinin de sınırını oluşturan Bayındır Park’ta saat 15.00’de başlayacak Komşu Buluşmasında Tolga Çandar sahne alacak. Belediye Başkanı Ümit Uysal, Komşu Buluşmalarının Ege ve Trakya gününde mahalle sakinlerine pazı kavurması ve höşmerim ikram edecek. 

Komşu Buluşmalarının Antalya’nın barış, dostluk ve kardeşlik ikliminin parçası olan kültürlerin, yörelerin festivali olduğunu belirten Başkan Uysal, Muratpaşa Kent Meydanı’nda Hamsi Festivali’yle başlayan etkinliklerini geçen hafta Konuksever Mahallesi’nde İç Anadolu günüyle devam ettiğini söyledi. Bu hafta ise Ege ve Trakya günüyle Bayandır - Soğuksu Mahallelerinde olacaklarını belirten Başkan Uysal, “Tüm Egeli ve Trakyalı Antalyalıları, tüm Antalyalı Egeli ve Trakyalıları Komşu Buluşmamıza bekliyoruz” dedi.

Elektro Keman sanatçısı Ceren Aksan’dan muhteşem konser   Önceki Haber

Elektro Keman sanatçısı Ceren Aksan’dan...

Aleyna Tilki, sevgililer gününde sahne aldı   Sonraki Haber

Aleyna Tilki, sevgililer gününde sahne a...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!