Jandarmanın Kuruluşunun 178.Yıl Dönümü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞININ KURULUŞUNUN 178. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI KAPSAMINDA, MOTOSİKLET TUTKUNLARININ DA KATILDIĞI JANDARMA İLE DAYANIŞMA TURU DÜZENLENDİ. ETKİNLİKTE YAKLAŞIK 500 MOTOSİKLETLİ, KEMER- ANTALYA ARASINDAKİ YOLU MOTOSİKLETLİ JANDARMA EKİPLERİYLE BİRLİKTE KATETTİ.
Sanax İnşaat

Antalya’da Jandarma Genel Komutanlığının kuruluşunun 178. yıl dönümü, yüzlerce motosikletlinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

 

Kutlamaları kapsamında, 20’ye yakın motosiklet kulübüne üye motosiklet tutkunlarının yanı sıra yeni kurulan Antalya Kadın Motosikletçiler Kulübünün de katılımı ile etkinlik düzenlendi. 

 

Herhangi bir kulübe üye olmayan motosiklet tutkunlarının da katıldığı yüzlerce kişi, Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde toplandı.

 

Kemer İlçe Jandarma Komutanı Yasin Berçin’in ailesiyle birlikte hazır bulunduğu etkinliğe tüm katılanlara Türk bayraklı tişörtler dağıtılırken, motosiklet tutkunlarının hep bir ağızdan “Ne mutlu Türk’üm diyene” diye haykırması duygulu anlar yaşattı.

10 motosikletli jandarma timinin da katıldığı etkinlikte yaklaşık 500 motosikletli, korna ve sirenler eşliğinde Antalya İl Jandarma Alay Komutanlığına doğru yola çıktı.

 

Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı önünde başlayan kortej, Antalya İl Jandarma Komutanlığı önünde son buldu. 

 

Motosikletli grubu, jandarma girişinde rütbeli subay ve astsubaylar alkışlarla karşıladı.

 

Motosikletli gruplarla, rütbeli subaylar, astsubaylar ve Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yusuf Kelleli İl Komutanlığı binasının önünden toplu fotoğraf çektirdi. 

Anahtar Kelimeler:
Giritli Referandumunda Hayır ÇıktıÖnceki Haber

Giritli Referandumunda Hayır Çıktı

3 Aylıkken Tanıdı, Manevi Annesi OlduSonraki Haber

3 Aylıkken Tanıdı, Manevi Annesi Oldu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!