Eski Zamanları Hatırlatan Gudak Cam!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Eski Zamanları Hatırlatan Gudak Cam!
Filmli fotoğraf makinelerini taklit eden fotoğraf uygulaması Gudak Cam, çektiğiniz fotoğrafları görmek için eski zamanlarda olduğu gibi heyecan duymanızı sağlıyor.

Gudak Cam fotoğrafın pozlanması için 3 gün bekletiyor!

Filmli fotoğraf makinesi kullananlar bilir. Eskiden 36 poz çekebileceğiniz filmler alır ve makineye yerleştirir, tüm pozlar bitene kadar çeker ve daha sonra basılması için en yakın fotoğraf stüdyosuna giderdiniz. Baskı makinesi veya karanlık oda süreçleriyle çektikleriniz görmeniz yine zaman alırdı. Kısacası, dijital fotoğraf makineleri ve akıllı telefonlar gibi çektiklerinizi anında görme olanağınız bulunmuyordu.

İşte Gudak Cam de bir nevi bu bekleme süresini sizlere yaşatıyor. Uygulama ile çektiğiniz fotoğrafları görmek için 3 gün beklemeniz gerekiyor. Bu yılın başlarında çıkan uygulama özellikle son dönemde oldukça popüler hale gelmiş durumda. Özellikle de Güney Kore ve Japonya’da. Çekilen fotoğrafların görünüşü de Kodak tek kullanımlık fotoğraf makineleriniandırıyor. Gudak’ı kullanmadan önce 24 poz çekebilen sanal filminizi yerleştiriyorsunuz ve filminiz bittikten sonra beklemeye başlıyorsunuz. Bu arada tekrar fotoğraf çekebilmek için de birkaç saat beklemeniz gerektiğini belirtelim.Bugüne kadar 1.3 milyondan fazla kullanıcının yüklediği 3,49 TL ücrete sahip.

Kaynak:shiftdelete.net

Anahtar Kelimeler:
Galaxy A8 2018 çift kamera ile geliyor!Önceki Haber

Galaxy A8 2018 çift kamera ile geliyor!

Mersinde 22 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildiSonraki Haber

Mersinde 22 bin litre kaçak akaryakıt el...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!