Ersun Yanal: Su Akar Yolunu Bulur

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ersun Yanal: Su Akar Yolunu Bulur
İsmi Fenerbahçe'yle anılan Ersun Yanal, "Bu işlerde su akar yolunu bulur. Süreci izleyip beklemek gerekiyor. Ben de bu zamana kadar hep saygılı durdum, öyle de kalacağım." dedi.
Kaptan İlaçlama

 

Fenerbahçe, Avrupa Liginde Trnava'yı mağlup ederek kara bulutları biraz olsun dağıttı ama ardından Başakşehir ile berabere kalınca taraftarın gündemi yine hocaya kaydı. Sarı-Lacivertliler, başkan Ali Koç'un arabasının önünü kesti, dakikalarca statta Ersun Yanal tezahüratları yaptı.

Gelişmeleri takip eden deneyimli hoca ise sürece dair yakın çevresiyle fikirlerini paylaşıp, temkinli açıklamalar yapıyor. Telefonları adeta susmayan Ersun Yanal, başkan Ali Koç'un çok kritik bir dönemde görev aldığının altını çiziyor, Cocu ile bir resmi ayrılık yaşanmadığı sürece teknik direktör konuşmalarının camiaya zarar vereceğini düşünüyor.

"SU AKAR YOLUNU BULUR"

Yanal'ın gündem ile ilgili fikrini soran dostlarına verdiği mesajlar şöyle:

"Taraftarın ilgisi elbette önemli ve güzel. Ancak kimsenin işini zorlaştırmamak lazım. Asla konuşmadım, konuşmayacağım. Bu işlerde su akar yolunu bulur. Süreci izleyip beklemek gerekiyor. Ben de bu zamana kadar hep saygılı durdum, öyle de kalacağım."

Anahtar Kelimeler:
Fenerbahçe'de Soğuk Savaş Dönemi BittiÖnceki Haber

Fenerbahçe'de Soğuk Savaş Dönemi Bitti

Uyuşturucu Bağımlısı Kocadan Tehdit!Sonraki Haber

Uyuşturucu Bağımlısı Kocadan Tehdit!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!