De Rossi'nin Cengiz Ünder Hakkında Konuşması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
De Rossi'nin Cengiz Ünder Hakkında Konuşması
Kariyerini 40 yaşında noktalayan ve 42. doğum gününde bir otobiyografi kitabını piyasaya süren Roma'nın efsanevi kaptanı Francesco Totti ile ondan bayrağı devralan Daniele De Rossi arasında gülüşmelere neden olan, Cengiz Ünder üzerine bir diyalog yaşandı.

DHA'nın haberine göre spor gazetecisi Paolo Condo'nun hazırladığı kitabın tanıtımı, önceki akşam Roma'daki tarihi Kolezyum Amfitiyatrosu'nda yapıldı.

Totti ile yolları kesişmiş olan futbol dünyasından birçok ismin katıldığı etkinlikte, şimdi sarı-kırmızılı kulüpte yönetici olan Totti'ye, "Ayrılırken soyunma odasında neyini bıraktın?" sorusu yöneltildi. Totti'nin, "Her şeyi aldım, çoraplarımı bile. Orada bir şey bırakmadım," diyerek katılımcıları güldürmesi üzerine gazeteci Condo, "Bu kitabı hazırlarken Roma'nın soyunma odasına da gittim. Totti'nin oradaki koltuğunu kim almış, biliyor musunuz? Zavallı Cengiz Ünder! İtalyanca konuşamıyor ve bunun sorumluluğunun da farkında değil" dedi.

Totti'nin de buna karşılık, "Ama onun fotoğrafını kaldırdığınızda altında benimki duruyor" cevabını vermesi de gülüşmelere neden oldu. Bunun üzerine De Rossi'nin, "Cengiz hazır ha, hazır ona göre" diyerek onun Totti'nin yerini alabileceğini ima etmesi dikkat çekti.

 

Anahtar Kelimeler:
Buz Hockey'i Şampiyonasında İstiklal Marşı SkandalıÖnceki Haber

Buz Hockey'i Şampiyonasında İstiklal Mar...

Derya Can'dan Yeni RekorSonraki Haber

Derya Can'dan Yeni Rekor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!