Beyaz Ette Yüzde 35'e Varan İndirim!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Beyaz Ette Yüzde 35'e Varan İndirim!
Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği Başkanı Sait Koca, "Enflasyonla Topyekun Mücadele kapsamında ürün çeşitlerimize bağlı olarak, yüzde 15 ile 35 oranında değişen fiyat indirimleri yaptık." dedi.

Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği (BESD-BİR) Başkanı Sait Koca, beyaz et sektörü olarak Enflasyonla Topyekun Mücadele programını en fazla destekleyen sektörlerden biri olduklarını söyledi.

"Ülkemizin mevcut ekonomik şartlarını biliyoruz." diyen Koca, "Üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Enflasyonla Topyekun Mücadele kapsamında ürün çeşitlerimize bağlı olarak, yüzde 15 ile 35 oranında değişen fiyat indirimleri yaptık. Piliç eti, sağlıklı ve güvenilir olmasının yanında, emsallerine göre en uygun fiyatlı bir ürün. Bu ürün, bu özelliğini devamlı korumakta." diye konuştu.

"ÜRETİMİ ARTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Koca, bu dönemde de üretimi kısmadıklarını belirterek, aksine arttırmaya devam edeceklerini bildirdi. Bu yıl ihracatta 500 bin ton hedefine ulaşacaklarını vurgulayan Koca, "Ülkemize döviz sağlamaktan gurur duyuyoruz. Bu ihracatı gerçekleştirirken, iç tüketimi azaltmamaya da aşırı özen gösteriyoruz." ifadesini kullandı.

Zorunlu Kış Lastiği Uygulaması 1 Aralık'ta Başlıyor!Önceki Haber

Zorunlu Kış Lastiği Uygulaması 1 Aralık'...

Kazaklardan Miras Kalan 220 Yıllık Müthiş Lezzet!Sonraki Haber

Kazaklardan Miras Kalan 220 Yıllık Müthi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!