Başkan Uysal İlk Kitabını İmzaladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Uysal İlk Kitabını İmzaladı
MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, UZUN SÜREDİR ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞI ÖYKÜLERİNDEN OLUŞAN İLK KİTABI LAVİNYA’NIN AŞKLA İMTİHANI’ İÇİN İMZA GÜNÜ DÜZENLEDİ. 8. KONYAALTI KİTAP FUARI’NDA DÜZENLENEN İMZA GÜNÜNDE BAŞKAN UYSAL İLK KİTABI EV SAHİBİ KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK İÇİN İMZALADI.

Kimine göre bir avukat, kimine göre bir belediye başkanı, kimine göre de bir baba... Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal son günlerde kalemi ile adından söz ettiriyor.  
Başkan, uzun süredir yazdığı öykülerinden 21'ini seçerek kitap haline getirdi.  ‘Lavinya’nın Aşkla İmtihanı’ isimli öykü kitabı için 8. Konyaaltı Kitap Fuarı’nda imza günü düzenledi.  Ümit Uysal, ilk kitabı ev sahibi Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek için imzaladı. Antalya Sanatçılar Derneği standındaki imza gününde Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, siyasetçiler ve kitapseverler başkanı yalnız bırakmadı. ‘Lavinya’nın Aşkla İmtihanı’nda Uysal, aynı coğrafyada yaşayan ama birbirlerinden çok uzak insanların öykülerini anlatıyor.  İlk etapta 5 bin adet basılan kitanın isim babası ise Zülfi Livaneli.  
 

Anahtar Kelimeler:
İddialarıyla ilgili soruşturma başlatıldıÖnceki Haber

İddialarıyla ilgili soruşturma başlatıld...

Çakmakla Oyun Evi Kül EttiSonraki Haber

Çakmakla Oyun Evi Kül Etti

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!